Rezultate te kerkimit per termin: +Cfare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.197Z

DOKUMENTI/ Ja cfare kerkoi prokurori francez per Haradinaj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, do të mbetet në paraburgim në Francë deri sa Serbia të bëjë kërkesë zyrtare për ekstradimin e tij, ka vendosur një gjykatë franceze. Haradinaj është ndaluar të mërkurën në pjesën franceze të aeroportit ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.096Z

Ja cfare gjendet ne makinen e Ledina elos

var fbShare url httpvizionplusalja-cfare-gjendet-ne-makinen-e-ledina-celossize smallbrbrAjo eshte nje  sexy mama ne showbiz-in shqiptar  Nje nga kengetaret qe perpos profesionit eshte e famshme dhe per linjat e saj trupore  Ledina elo eshte nene e dy femijeve dhe si e tille trupi i saj nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.530Z

Cfare eshte ne emer

Sikurse subjektet e tij procesi i Albanit fillon me personalen 150 interesin personal dhe pervojat personale 150 te ciles i jep nje jete te veten. Ne te vertete ai u ik pyetjeve te cilat jane hapurazi politike ndoshta duke sugjeruar qe per nje artist i cili punon nga nje territor qe eshte politikish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.109Z

Ja cfare dominon ne trurin e Ledrit

0 brbr brbrA ju kishte shkuar ndonjehere ne mendje qe te zbulonit se cfare dominon ne trurin e reperit ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.705Z

Shikoni se cfare i ben femija gjarprit video

pNe Rusi gjithcka mund te ndodhe tregon edhe videoja e meposhtme ne te cilen shfaqet nje femije duke luajtur me nje gjarper ne lumep pFemija nuk di se cfare eshte frika ndersa veprimi i tij i ka argetuar tej mase edhe prinderit e djaloshit dhe shoqerine e tyrep pDjaloshi ka luajtur me gjarprin duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.414Z

Kapllani, cfare goleadori

Edmond Kaplkani shenon serish. Nuk duket me e cuditshme, pare faktin qe sulmuesi i kombetares shqiptare ka shenuar plot 9 gola ne kete kampionat dhe kjo vetem ne fazen e pare. Ka ndodhur dje, ne ndeshjen me te forte te Bundesliges 2, ndermjet Fraiburgut dhe Karlsruhes, e perfunduar me fitoren e thel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.504Z

Fabregas kapiten, cfare krenarie

Debutimi i Fabregas me shiritin e kapitenit do te kryhet ne ndeshjen e dites se neserme ne “Fly Emirates” kunder ukrainasve te Dinamos se Kievit. Cesc Fabregas nuk mund ta fshehe gezimin e emerimit kapiten i skuadres se Arsenalit. Talenti katalanas perfitoi nga nje zenke mes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama