Rezultate te kerkimit per termin: +Cfare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.109Z

Ja cfare dominon ne trurin e Ledrit

0 brbr brbrA ju kishte shkuar ndonjehere ne mendje qe te zbulonit se cfare dominon ne trurin e reperit ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.705Z

Shikoni se cfare i ben femija gjarprit video

pNe Rusi gjithcka mund te ndodhe tregon edhe videoja e meposhtme ne te cilen shfaqet nje femije duke luajtur me nje gjarper ne lumep pFemija nuk di se cfare eshte frika ndersa veprimi i tij i ka argetuar tej mase edhe prinderit e djaloshit dhe shoqerine e tyrep pDjaloshi ka luajtur me gjarprin duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.414Z

Kapllani, cfare goleadori

Edmond Kaplkani shenon serish. Nuk duket me e cuditshme, pare faktin qe sulmuesi i kombetares shqiptare ka shenuar plot 9 gola ne kete kampionat dhe kjo vetem ne fazen e pare. Ka ndodhur dje, ne ndeshjen me te forte te Bundesliges 2, ndermjet Fraiburgut dhe Karlsruhes, e perfunduar me fitoren e thel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.504Z

Fabregas kapiten, cfare krenarie

Debutimi i Fabregas me shiritin e kapitenit do te kryhet ne ndeshjen e dites se neserme ne “Fly Emirates” kunder ukrainasve te Dinamos se Kievit. Cesc Fabregas nuk mund ta fshehe gezimin e emerimit kapiten i skuadres se Arsenalit. Talenti katalanas perfitoi nga nje zenke mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.387Z

Ja cfare ndodhi me koalicionin

Rrefimi Kryeministri Thaci sqaroi dje ne Kongresin e PDK-se edhe arsyet e prishjes se koalicionit me LDK-ne e Sejdiut. E di se opinioni po pyet se cfare ndodhi keto dite dhe ka te drejte. Une kam obligim kushtetues dhe ligjor por edhe qytetar te jap shpjegimin tim. Nje shpjegim ky qe eshte shume i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.962Z

Shtete pa sekrete Cfare utopie

11-12-2010 / Nga Qemal Sakajeva Media te lira ka e do te kete. Shtete pa sekrete ska e sdo te kete. WikiLeaks nese lufton me Fjala eshte e lire te behet sistem kunder censures qe buron rrjedhjen lume te dokumenteve te rezervuara per qeverisje pa dokumente shteterore sekrete ajo ka ndermarre nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.381Z

Cfare bejne Mamaqi dhe Deda kur ka trafik VIDEO

SSSAbrASS brbrTrafiku ne Tirane kthehet gjithmone ne nje fenomen shqetesues per qytetaret sa here qe nisin reshjet e dendura te shiutbrbr brbrI tille paraqitet edhe ky rast per dy personazhet e njohura per publikun Kengetari Ermal Mamaqi se bashku me aktorin Julian Deda kane vendosur qe tju tregoj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama