Rezultate te kerkimit per termin: +Cfare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.504Z

Fabregas kapiten, cfare krenarie

Debutimi i Fabregas me shiritin e kapitenit do te kryhet ne ndeshjen e dites se neserme ne “Fly Emirates” kunder ukrainasve te Dinamos se Kievit. Cesc Fabregas nuk mund ta fshehe gezimin e emerimit kapiten i skuadres se Arsenalit. Talenti katalanas perfitoi nga nje zenke mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.387Z

Ja cfare ndodhi me koalicionin

Rrefimi Kryeministri Thaci sqaroi dje ne Kongresin e PDK-se edhe arsyet e prishjes se koalicionit me LDK-ne e Sejdiut. E di se opinioni po pyet se cfare ndodhi keto dite dhe ka te drejte. Une kam obligim kushtetues dhe ligjor por edhe qytetar te jap shpjegimin tim. Nje shpjegim ky qe eshte shume i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.962Z

Shtete pa sekrete Cfare utopie

11-12-2010 / Nga Qemal Sakajeva Media te lira ka e do te kete. Shtete pa sekrete ska e sdo te kete. WikiLeaks nese lufton me Fjala eshte e lire te behet sistem kunder censures qe buron rrjedhjen lume te dokumenteve te rezervuara per qeverisje pa dokumente shteterore sekrete ajo ka ndermarre nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.381Z

Cfare bejne Mamaqi dhe Deda kur ka trafik VIDEO

SSSAbrASS brbrTrafiku ne Tirane kthehet gjithmone ne nje fenomen shqetesues per qytetaret sa here qe nisin reshjet e dendura te shiutbrbr brbrI tille paraqitet edhe ky rast per dy personazhet e njohura per publikun Kengetari Ermal Mamaqi se bashku me aktorin Julian Deda kane vendosur qe tju tregoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.347Z

Vendimi i SHBA, ekspertet kosovar: S'kemi cfare t'i ofrojme

Vendimi i presidentit amerikan, Xhorxh Bush, per ta perfshire Kosoven ne shtetet e privilegjuara, qe do te eksportojne mallra ne kete vend pa dogane, eshte nje vendim per t'u mirepritur nga aspekti politik, por nga ana ekonomike prodhuesit kosovare nuk kane se cfare produkte t'i ofrojne tregut me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.122Z

Cfare mendon Cristiano per kete VIDEO

pp pp p classMsoNormalModelja ruse Irina Shayk duke pozuar si nje peme Krishtlindjesh me rastin e festave te fundvitit ne kalendarin e revistes LOVE p p classMsoNormalBukuroshja shfaqet ne nje video me te brendshme ngjyre mishi Calvin Klein teksa luan e kercen mes dritave shumengjyreshe p p clas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.049Z

Shokon Iva Aliko ja cfare publikon

var fbShare url httpvizionplusalshokon-iva-aliko-ja-cfare-publikonsize smallbrbrAjo ka pranuar se ne moshe te re edhe pse jo e vjeter ne moshe aktualisht ka bere nderhyrje kirurgjikale ne buze por per kete eshte penduar Megjithate Iva Aliko nuk pendohet per fotot provokuese qe hedh ne vazhdimesi ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama