Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.658Z

Murinjo e kap me gazetarët: Mosha e Eto? Është turp që regjistruat një bisedë private

Pak ditë më parë Hose Murinjo është xhiruar pa dijeni nga televizioni francez Canal + duke bërë humor me moshën e Samuel Etoo e duke thënë se nuk e di nëse është 32 apo 35 vjeç ose ndoshta më shumë. Dhe një vend të konsiderueshëm konferencën para gazetarëve e zuri edhe kjo dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.077Z

Bayern-Real, dy titanë për një qëllim, finalen e Kievit

Allianz Arena është gati për takimin e parë gjysmëfinal të Champions League mes Bayernit të Mynihut dhe Realit të Madridit. Kjo përballje risjell në kujtesë duelin e sezonit të kaluar, ku Los Blancos fituan përballë bavarezëve me rezultatin e përgjithshëm 6-3 në çerekfinale, e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.625Z

Ibra e "din" fituesin e CH. League

Zlatan Ibrahimoviç bën Nostradamusin me parashikimin e tij se do të jetë Barcelona që do të fitojë këtë edicion të Champions League. Parashikimi i sulmuesit të Paris Saint Germain vjen menjëherë pas eliminimit të skuadrës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.937Z

Atmosfera ne Tirane dhe rrethe per ndeshjen

brbrMberriti si nje rrufe ne qiell te paster surpriza e bukur e pergatitur nga Vizion Plus dhe Tring per te gjithe teleshikuesit shqiptar Ne pergjigje te nje interesimi te jashtezakonshem dhe kerkesave pa fund te mberritura permes Mediave Sociale Vizion Plus dhe Tring vendosen te sjellin falas sfid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.052Z

PSG kërkon trofeun e Europës

Klubi ofron 1 mln euro shpërblim për çdo lojtar. Blank: Mund ta fitojmë Champions League Trajneri i Paris Sën Zhermenit, Loran Blank (Laurent Blanc), nuk sheh limite në ambiciet e presidentit të tij, Naser Al Khelaifi. Sipas 48-vjeçarit, nëse nuk do të ekzistonte Fair Play financiar i vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.135Z

Ronaldo: Në Lisbonë, jo për gol, po për trofeun

Champions Ylli i Realit të Madridit, optimist për finalen Cristiano Ronaldo rikthehet të flasë pas ankthit që shkaktoi mes fansave të Realit gjatë barazimit me Valladolidin kur kërkoi zëvendësimin. Të gjithë tani mund të rrinë të qetë, pasi Ronaldo do të jetë në finalen e Champion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.859Z

Që sot shkëndija në PSG-Çelsi, pastaj e ka radhën Reali i Zidan

Liga e Kampioneve Disa prej pretendentëve kryesorë për trofeun tregojnë forcën që në ndeshjet e kësaj jave Spektakli i Ligës së Kampioneve kthehet me ndeshjet e 1/16 të turneut, ku shorti ka qenë i pamëshirshëm me shumë prej ekipeve të mëdha, duke i vënë përballë njëri-tjetrit.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama