Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.587Z

Galiani: Champions? Tifo për Interin

Ranking UEFA I djeg disi edhe pse prej kohësh Adriano Galiani është mbështetësi i parë i skuadrave italiane në Europë. Thjesht për shkak të renditjes së UEFA-s. “Interi është me të drejtë entuziast për finalen e tij të parë në Champions, por Milan ka pasur fatin të përjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.940Z

Champions takimet e sotme

Champions takimet e sotme E merkure 03 Prill 2013 1219 p styletext-align justify p Champions takimet e sotme Do te luhen sonte ne mbremje dy takimet e tjera te vlefshme per cerekfinalet e Uefa Champions League Ne Santiago Bernabeu Reali i Madridit perballet me turqit e Gallatasarajt Esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.368Z

Champions League percaktohen finalistet

0 Finalja e madhe e Champions League per here te pare do te jete mes dy ekipeve madrilene Real Madrid dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.112Z

Rinis Champions League

Fillon sot aventura e fazës së grupeve të aktivitetit më të madh europian të klubeve, Champions League. Në fushë do të zbresë Reali i Madridit, i cili do të përballet me kampionët e Anglisë të Mançester Sitit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.631Z

Milan, nostalgji per Champions

Nostalgjia per Champions Ligen, ka bere qe drejtues e lojtare te Milanit te ishin prezent ne stadiumin Emirates per te pare derbin anglez te gjysmefinales se champions Liges, Arsenal-Mançester. Beckham, tifoz me djajte e kuq, Flamini ish-lojtar i Topçinjve dhe dyshja Ançeloti-Galiani per te ndjek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.283Z

Rikthehet Champions

Rikthehen ndeshjet e Champions League.Sot do luhen grupet A B C D.Spiskasin ndeshjet Anorthios-Inter.Skuadra e Beqaj ndeshet per her te dyte ndaj Italianve.Takimi delikat eshte edhe midis Romes dhe Celsit.Marseja e Lorik Canes do ndeshet me PSV Eindhoven.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.461Z

Benitez Champions objektivi madhor

Një seri rezultatesh negative ka shkëputur Napolin nga lufta për titullin në Serinë A dhe tashmë trajneri Rafa Benitez pranon se kualifikimi në Champions Laegue mbetet objektivi i tretë i sezonit. Pas humbjes 3-0 në fushën e Atalantës,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama