Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.368Z

Champions League percaktohen finalistet

0 Finalja e madhe e Champions League per here te pare do te jete mes dy ekipeve madrilene Real Madrid dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.112Z

Rinis Champions League

Fillon sot aventura e fazës së grupeve të aktivitetit më të madh europian të klubeve, Champions League. Në fushë do të zbresë Reali i Madridit, i cili do të përballet me kampionët e Anglisë të Mançester Sitit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.631Z

Milan, nostalgji per Champions

Nostalgjia per Champions Ligen, ka bere qe drejtues e lojtare te Milanit te ishin prezent ne stadiumin Emirates per te pare derbin anglez te gjysmefinales se champions Liges, Arsenal-Mançester. Beckham, tifoz me djajte e kuq, Flamini ish-lojtar i Topçinjve dhe dyshja Ançeloti-Galiani per te ndjek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.283Z

Rikthehet Champions

Rikthehen ndeshjet e Champions League.Sot do luhen grupet A B C D.Spiskasin ndeshjet Anorthios-Inter.Skuadra e Beqaj ndeshet per her te dyte ndaj Italianve.Takimi delikat eshte edhe midis Romes dhe Celsit.Marseja e Lorik Canes do ndeshet me PSV Eindhoven.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.461Z

Benitez Champions objektivi madhor

Një seri rezultatesh negative ka shkëputur Napolin nga lufta për titullin në Serinë A dhe tashmë trajneri Rafa Benitez pranon se kualifikimi në Champions Laegue mbetet objektivi i tretë i sezonit. Pas humbjes 3-0 në fushën e Atalantës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.968Z

Guardiola Kampionati perpara Champions

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, deklaroi sot se nëse do t’i duhet të zgjidhte vetëm një titull midis kampionatit dhe Champions, do të preferonte kampionatin. ”Kampionati është kompeticioni më i rëndësishëm i v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.062Z

Kthehet Champions League

Champions League kthehet në fushë. Në harkun e tetë ditëve do të ndahen biletat për një vend në çerekfinale. Emocionet nisin me sfidën ndërmjet Manchester United dhe Realit të Madridit. Alex Ferguson e ka të qartë që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama