Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.283Z

Rikthehet Champions

Rikthehen ndeshjet e Champions League.Sot do luhen grupet A B C D.Spiskasin ndeshjet Anorthios-Inter.Skuadra e Beqaj ndeshet per her te dyte ndaj Italianve.Takimi delikat eshte edhe midis Romes dhe Celsit.Marseja e Lorik Canes do ndeshet me PSV Eindhoven.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.461Z

Benitez Champions objektivi madhor

Një seri rezultatesh negative ka shkëputur Napolin nga lufta për titullin në Serinë A dhe tashmë trajneri Rafa Benitez pranon se kualifikimi në Champions Laegue mbetet objektivi i tretë i sezonit. Pas humbjes 3-0 në fushën e Atalantës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.968Z

Guardiola Kampionati perpara Champions

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, deklaroi sot se nëse do t’i duhet të zgjidhte vetëm një titull midis kampionatit dhe Champions, do të preferonte kampionatin. ”Kampionati është kompeticioni më i rëndësishëm i v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.062Z

Kthehet Champions League

Champions League kthehet në fushë. Në harkun e tetë ditëve do të ndahen biletat për një vend në çerekfinale. Emocionet nisin me sfidën ndërmjet Manchester United dhe Realit të Madridit. Alex Ferguson e ka të qartë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.794Z

Perballja e zones Champions

Perballja e zones Champions E marte 16 Prill 2013 1633 p styletext-align justifyPerballja e zones ChampionsPerballja per zonen Champions eshte etiketuar sonte sfida ne Emirates Stadium mes Arsenal dhe Everton Me tete fitore ne 10 takimet e fundit topcinjte e Arsen Venger kerkojne te ruajne perfu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.632Z

Champions League, Tirana perballe Stabaek

Sot ne mesdite ne Nion te Zvicres eshte hedhur shorti per fazen e pare eliminatore te “Uefa Champions League”.Kampionet e Shqiperise, bardheblute e Tiranes do te perballen me kampionet norvegjez Stabaek IF. Ndryshe nga pjesemarrjet e tjera ne Champions League kete here kerkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.159Z

Galiani: Champions është historia jonë

Kërkoni më shumë nga kampionati apo nga Champions? Kjo është pikëpyetja e skuadrave të mëdha që impenjohen në të dyja frontet. Te Milani ka marrë një përgjigje të qartë. Kuqezinjtë kanë gjithmonë një lidhje të veçantë për kupën me "veshë të mëdhenj". Edhe dje, para flutur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama