Rezultate te kerkimit per termin: +Championsin

Total: 294
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.109Z

Eto’o mbërrin në Milano: Erdha për Championsin

Mendimi i parë i Eto’o është për Morattin. “Është një njeri me zemër të madhe”, pastaj u drejtohet kolegëve të tij “Urimet e mia për fitoren në derbin e parë të këtij viti”.Në aeroport kamerunasi u prit nga agjenti i tij Mesalles dhe një nga drejtuesit e Interit, Vigano.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.955Z

Al Khelaifi, Nejmarit: Fito Championsin me PSG dhe shko te Reali!

Presidenti i Paris Saint Germain, Naser Al Khelaifi, e lejon largimin e Neymar Junior vetëm me një kusht: nëse klubi që ai drejton do të fitojë Champions League-n. Kështu shkruan versioni brazilian i Goal.com në kulmin e raportimeve për një interesim të mundshëm të Realit të Madridit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.694Z

Super Real Madrid, përmbys Atletikon dhe fiton Championsin e dhjetë në historinë e tij

Mbyllet finalja e Champions League. Real Madridi i Ançelotit shpallet kampion i Europës për herë të dhjetë në historinë e klubit të tij. Dy ekipet e Madridid, Real dhe Atletiko do të sfidonin sonte njera-tjetrën në Lisbonë. Një atmosferë e jashtëzakonshme nga të dyja tifozeritë. Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.139Z

Konte: Për Championsin duhen disa lojtarë cilësorë, jo një apo dy

Për trajnerin e Juventusit nuk mjafton as Ibrahimoviç dhe as Higuain për të fituar Ligën e Kampioneve, duhen më shumë. Që Juventusi të fitojë përtej trofeve të futbollit italian, janë të nevojshme jo vetëm blerjet e më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.886Z

PortugeziDeko kalon zyrtarishtte Çelsi

  Mesfushori largohet nga Barcelona dhe i bashkohet trajnerit Skolari te "blutë" e Londrës Dje, Çelsi ka blerë portugezin Deko nga Barcelona, vetëm një ditë pasi trajneri brazilian Luis Felipe Skolari u emërua zyrtarisht si trajneri i ri i "bluve" të Londrës. 30-vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.385Z

Shqiptarët synojnë Championsin

Faza e barazhit në Ligën e Kampionëve do të jetë e mbushur me shqiptarë. Do të jenë pesë skuadra ku aktivizohen futbollistët shqiptarë, që do ta kërkojnë kualifikimin në fazën e grupeve ku i pret Napoli i Blerim Xhemajlit dhe Baseli i Xherdan Shaqirit e vëllezërve Granit e Taulant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.602Z

Itali / Roma, ka një marrëveshje me Jackson Martinez

Roma me Championsin pothuajse të siguruar, është në kërkim për të forcuar skuadrën për vitin e ardhshëm. Në sulm, ekzistojnë disa mundësi për lëvizje të ndryshme. Një nga objektivat kryesorë është Jackson Martinez. Sulmuesi pritet që të largohet nga Porto dhe tashmë mendohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama