Rezultate te kerkimit per termin: +Championsin

Total: 294
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.212Z

Më pëlqen më shumë të fitoj Championsin

Kaka Mesfushori i Realit e Brazilit, Kaka pranon se fitorja e Champions League vlen më shumë sesa ajo e titullit kampion në La Liga. Finalja e këtij sezoni është programuar të luhet në “Bernabeu”, dhe kjo është një shtysë më shumë për madrilenët. “Do të ishte një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.472Z

Barazim me Arsenalin, City rrezikon Championsin

Gjysmëfinalisti i këtij sezoni të Champions League, Manchester City, rrezikon të mos luajë në këtë kompeticion sezonin e ardhshëm, kur drejtimin e skuadrës do ta marrë Pep Guardiola. Kjo për shkak të se "qytetarët" barazuan 2-2 në shtëpi ndaj Arsenalit. Formacioni i Pellegrinit kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.526Z

Pirlo: Nëse fitoj Championsin, iki nga Juvja

Cikli i Andrea Pirlos te Juventusi mund të përfundojë pas disa javësh, por me një kusht. Ka qenë vetë mesfushori bardhezi që i ka sqaruar gjërat në prag të sfidës me Realin e Madridit: "Nëse e fitojmë Championsin, do të shkoj të luaj jashtë. Juvja do të jetë gjithsesi skuadra ime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.457Z

Kaka: Më mirë Championsin se kampionatin

Reali ka si objektiv kryesor fitimin e trofeut më të rëndësishëm europian për klube, që do të ishte i dhjeti në historinë e këtij ekipi. Kaka ka pohuar se skuadra dhe ai vetë do të bëjnë gjithçka për të realizuar këtë synim.“Do të ishte realizimi i një ëndrre të fitojmë Li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.403Z

Mourinho: Reali e fiton Championsin pas dy vjetësh

Josè Mourinho nuk ka dyshime: Real Madridi i ka të gjitha mundësitë që ta fitojë Ligën e Kampionëve maksimum pas dy sezonesh. “Unë kam qenë i bekuar nga Zoti me Ligën e Kampionëve, edhe pse unë kam humbur në disa ndeshje të rëndësishme dhe finale. Por, i kam fituar dy prej tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.214Z

Lazio prek Championsin me Milinkovic-Savic

Lazio nuk gabon dhe prek Championsin. Pavarsisht dëmtimit të Ciro Immobiles në minutat e para dhe penalltisë së humbur nga Luis Alberto, skuadra e Simone Inzaghit mposhti 1-0 Torinon në transfertë me një gol të mesfushorit serb Milinkovic-Savic në pjesën e dytë duke barazuar Romën në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.431Z

Kanavaro: Kampionatin apo Championsin? Të dyja

Rruga në kampionat duket disi më e vështirë, pasi janë shtatë pikë që e ndajnë nga zikaltrit kryesues. Ndryshe ndodh në Ligën e Kampionëve, ku pas fitores në mesjavë përballë Makabi Haifas, gjithçka bëhet më e lehtë për të kaluar në fazën tjetër. Reparti i mbrojtjes, i kriti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama