Rezultate te kerkimit per termin: +Championsin

Total: 294
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.116Z

Bayerni mund ta fitojë Championsin

Presidenti i nderit i Bayern Munichut, Franz Beckenbauer, beson se gjiganti bavarez i posedon të gjitha letrat për ta fituar Ligën e Kampionëve këtë edicion, pasi dështoi sezonin që shkoi në momentet e fundit, kur humbi në finale pas penalltive nga Chelsea në Allianz Arena. “I shoh m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.004Z

Jovetiç: Dua Championsin me Sitin

Pas rezultateve të dobta që ka arritur në dy edicionet e fundit të Champions League, Manchester Siti ka bërë lëvizjet e duhura për të përforcuar një skuadër që ka tashmë shumë kampionë, duke filluar merkaton e verës me blerjen e Stevan Jovetiç për 25 milionë euro. Malazezi ka fol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.027Z

Super-Mesi, Barcelona fiton Championsin

Lojtarët e Barcelonës, duke festuar triumfin në Ligën e Kampioneve Barcelona mund Man-çesterin 3-1 duke fituar për herë të katërt në historinë e vet Kupën e Kampioneve.Pedro, Mesi dhe David Vija zhvlerësuan golin e Uejn Runit. Thjesht magjike. Një skuadër ndër më të mirat në gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.236Z

E do Championsin e tretë

Jose Mourinho synon ta fitojë Ligën e Kampionëve për herë të tretë me tri klube, për ta shkruar emrin e tij në histori të futbollit evropian. Trajneri portugez, i cili thotë se është i lindur për futboll, nuk është pishman që nuk mundi të bëhej futbollist i madh, derisa nuk mendon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.250Z

Benzema kushton 100 mln euro

\"Sulmuesi i Lionit, Karim Benzema, kushton 100 milionë euro,\" - ka deklaruar dje presidenti i Lionit, Zhan-Mishel Olà. Sulmuesi i kombëtares franceze e rinovoi kontratën e tij me klubin kampion të Francës në fillim të sezonit të kaluar. Ai është i lidhur me Lionin deri në verën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.792Z

Ibra: Do ta fitoj "Topin e Artë"

Zlatan Ibrahimoviç nuk ka asnjë dyshim: "Topi i Artë" së shpejti do të jetë në duart e tij. "Unë kam lindur për ta fituar këtë trofe", tha sulmuesi i Interit për "L‘Equipe". "Megjithatë, që ‘Topi i Artë‘ të bëhet i imi, më parë duhet të fitoj Championsin". Kandidatë kryeso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.682Z

Ja kë nxjerrin bastet fitues të Ligës së Kampionëve

Kompanitë e basteve sportive tashmë kanë publikuar kuotat se kush është favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve Pas përcaktimit të gjysmëfinalistëve të Ligës së Kampionëve, Barcelonës, Real Madridit, Bayern Munichut dhe Juventusit, Bastet sportive tashmë i kanë publikuar kuotat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama