Rezultate te kerkimit per termin: +Championsin

Total: 294
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.457Z

Kaka: Më mirë Championsin se kampionatin

Reali ka si objektiv kryesor fitimin e trofeut më të rëndësishëm europian për klube, që do të ishte i dhjeti në historinë e këtij ekipi. Kaka ka pohuar se skuadra dhe ai vetë do të bëjnë gjithçka për të realizuar këtë synim.“Do të ishte realizimi i një ëndrre të fitojmë Li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.403Z

Mourinho: Reali e fiton Championsin pas dy vjetësh

Josè Mourinho nuk ka dyshime: Real Madridi i ka të gjitha mundësitë që ta fitojë Ligën e Kampionëve maksimum pas dy sezonesh. “Unë kam qenë i bekuar nga Zoti me Ligën e Kampionëve, edhe pse unë kam humbur në disa ndeshje të rëndësishme dhe finale. Por, i kam fituar dy prej tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.214Z

Lazio prek Championsin me Milinkovic-Savic

Lazio nuk gabon dhe prek Championsin. Pavarsisht dëmtimit të Ciro Immobiles në minutat e para dhe penalltisë së humbur nga Luis Alberto, skuadra e Simone Inzaghit mposhti 1-0 Torinon në transfertë me një gol të mesfushorit serb Milinkovic-Savic në pjesën e dytë duke barazuar Romën në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.431Z

Kanavaro: Kampionatin apo Championsin? Të dyja

Rruga në kampionat duket disi më e vështirë, pasi janë shtatë pikë që e ndajnë nga zikaltrit kryesues. Ndryshe ndodh në Ligën e Kampionëve, ku pas fitores në mesjavë përballë Makabi Haifas, gjithçka bëhet më e lehtë për të kaluar në fazën tjetër. Reparti i mbrojtjes, i kriti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.283Z

Ja ekipet që kanë siguruar Championsin sezonin e ardhshëm

Leicester City do të luajë për herë të parë në Ligën e Kampionëve, madje si kampion i njerës prej 7 kampionateve të forta, do të jetë edhe kokë grupi. Por, kush e ka siguruar deri më tani fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve? Përpos Leicesterit, skuadrat e tjera angleze që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.283Z

Premier League, Arsenal në vend të dytë, City siguron Championsin

Arsenal është nënkampion i Anglisë. "Topçinjtë" e Wenger kanë arritur të fitojnë 4-0 në sfidën e fundit ndaj Aston Villas dhe të përfitojnë nga lëshimi i Tottenham për të rrëmbyer vendin e dytë në klasifikim. Ndërkohë, një lajm i mirë vjen për Pep Guardiolan, trajnerin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.164Z

Video: Driblim dhe trivelë e çmendur, shihni çgol në Championsin aziatik

Një aksion mbreslënës, një seri driblimesh, përpara një prekje delikate me pjesën e jashtmetë këmbës së djathtë. Një goditje që kujton shumë "trivelën" e Rikardo Kuarezmës. Dhe topi hyn në rrjetë duke prekur më parë pjesën e brendshme të shtyllës. Zhao Mingjian shënoi një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama