Rezultate te kerkimit per termin: +Championsin

Total: 294
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.431Z

Kanavaro: Kampionatin apo Championsin? Të dyja

Rruga në kampionat duket disi më e vështirë, pasi janë shtatë pikë që e ndajnë nga zikaltrit kryesues. Ndryshe ndodh në Ligën e Kampionëve, ku pas fitores në mesjavë përballë Makabi Haifas, gjithçka bëhet më e lehtë për të kaluar në fazën tjetër. Reparti i mbrojtjes, i kriti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.283Z

Ja ekipet që kanë siguruar Championsin sezonin e ardhshëm

Leicester City do të luajë për herë të parë në Ligën e Kampionëve, madje si kampion i njerës prej 7 kampionateve të forta, do të jetë edhe kokë grupi. Por, kush e ka siguruar deri më tani fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve? Përpos Leicesterit, skuadrat e tjera angleze që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.283Z

Premier League, Arsenal në vend të dytë, City siguron Championsin

Arsenal është nënkampion i Anglisë. "Topçinjtë" e Wenger kanë arritur të fitojnë 4-0 në sfidën e fundit ndaj Aston Villas dhe të përfitojnë nga lëshimi i Tottenham për të rrëmbyer vendin e dytë në klasifikim. Ndërkohë, një lajm i mirë vjen për Pep Guardiolan, trajnerin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.164Z

Video: Driblim dhe trivelë e çmendur, shihni çgol në Championsin aziatik

Një aksion mbreslënës, një seri driblimesh, përpara një prekje delikate me pjesën e jashtmetë këmbës së djathtë. Një goditje që kujton shumë "trivelën" e Rikardo Kuarezmës. Dhe topi hyn në rrjetë duke prekur më parë pjesën e brendshme të shtyllës. Zhao Mingjian shënoi një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.109Z

Eto’o mbërrin në Milano: Erdha për Championsin

Mendimi i parë i Eto’o është për Morattin. “Është një njeri me zemër të madhe”, pastaj u drejtohet kolegëve të tij “Urimet e mia për fitoren në derbin e parë të këtij viti”.Në aeroport kamerunasi u prit nga agjenti i tij Mesalles dhe një nga drejtuesit e Interit, Vigano.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.955Z

Al Khelaifi, Nejmarit: Fito Championsin me PSG dhe shko te Reali!

Presidenti i Paris Saint Germain, Naser Al Khelaifi, e lejon largimin e Neymar Junior vetëm me një kusht: nëse klubi që ai drejton do të fitojë Champions League-n. Kështu shkruan versioni brazilian i Goal.com në kulmin e raportimeve për një interesim të mundshëm të Realit të Madridit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.694Z

Super Real Madrid, përmbys Atletikon dhe fiton Championsin e dhjetë në historinë e tij

Mbyllet finalja e Champions League. Real Madridi i Ançelotit shpallet kampion i Europës për herë të dhjetë në historinë e klubit të tij. Dy ekipet e Madridid, Real dhe Atletiko do të sfidonin sonte njera-tjetrën në Lisbonë. Një atmosferë e jashtëzakonshme nga të dyja tifozeritë. Ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama