Rezultate te kerkimit per termin: +Cili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.357Z

Cili eshte krimi elektoral?

Nga Lulzim Basha* Minister i Brendshem Kemi kaluar shume ore ne kete debat dhe mendoj se kemi ardhur ne piken e perseritjes, riperseritjes, monotonise, merzise dhe shterimit te plote te ideve. Ndaj dua te shtroj nje pyetje ne vend te nje fjalimi perserites. Per cfare jemi ketu sot? Vertet keni ard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.337Z

Cili sht presidenti im?

Nj bregdet i bukur, histori interesante, njerz musliman q mund t jetojn n paqe ... Kjo ishte prgjigjja e presidentit t SHBA-s, Xhorxh W. Bush ndrsa pyetej nga gazetari Andi Bejtja se far ndjesie kishte kur ndrmendej pr Shqiprin. Pr bregdetin e bukur kemireklama edhe n median ndrkombtare, madje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.192Z

Cili është presidenti im?

Një bregdet i bukur, histori interesante, njerëz musliman që mund të jetojnë në paqe ... Kjo ishte përgjigjja e presidentit të SHBA-së, Xhorxh W. Bush ndërsa pyetej nga gazetari Andi Bejtja se çfarë ndjesie kishte kur ndërmendej për Shqipërinë. Për bregdetin e bukur kemi bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.506Z

Cili: Opozita ta shprehe qendrimin ne Kuvend

Analisti i njohur i shtypit shqiptar, Henri Cili e ka cilesuar si te gabuar vendimin e opozites per te qendruar jashte Parlamentit. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Cili eshte shprehur se opozita duhet t’i shprehe qendrimet e saj ne sallen e Kuvendit. &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.813Z

Cili: BE, te studiohen linjat e anetaresimit

Analisti Henri Cili ka deklaruar se shteti shqiptar duhet te trajtoje pa humbur kohe menyrat se si Shqiperia do te afrohet me BE-ne, ku synon te anetaresohet. “Me cfare ritmi do t’i afrohemi ne Evropes? Sot nuk shtrohet problemi i linjave kryesore, por ai i shpejtesise, ne nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.003Z

Cili: Bojkoti i PS, precedent i rrezikshem

Analisti Henri Cili, duke bere nje koment per protesten qe po zhvillon opozita para selise se kryeministrise, e ka vleresuar ate si dicka pozitive. Sipas tij, PS me kete proteste tregon nevojen per te rikonfirmuar elektoratin dhe kryetarin e saj. Cili ka shtuar me tej se zgjedhjet e 28 q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.043Z

Cili: Zgjedhjet e 28 qershorit, me sovranet

Analisti Henri Cili ka bere nje vleresim pozitiv te zgjedhjeve te 28 qershorit qe u zhvilluan ne Shqiperi. Duke folur ne emisionin “Top Story” ne Top Channel, Cili ka deklaruar se keto zgjedhje mund te konsiderohen me te mirat qe nga fillimi i demokracise. “Keto nuk jan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama