Rezultate te kerkimit per termin: +Cili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.105Z

Florian Marku masakron boshnjakun, merr tjetër fitore

Kickboxer-i i famshëm shqiptar, Florian Marku, në një atmosferë të jashtëzakonshme në Linz të Austrisë, ka mposhtur boshnjakun Dzevad Mutfic. Florian Marku u fut në ring i shoqëruar nga një i ftuar special, këngëtari Noizy. Sekondat e para ishin të vështira për shqiptarin, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.354Z

Ambasadori i Egjiptit në Francë: Pasaporta egjiptiane i përket një tifozi, jo sulmuesi

Një pasaportë egjiptiane që është gjetur pranë Stade de France i përkiste një tifoz futbolli dhe jo një të dyshuari në sulmet, sipas ambasadorit të Egjiptit në Francë. Ihab Badawi tha se pasaporta i përkiste Waleed Abdel-Razz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.980Z

SMS ne telefonin e gjyqtarit te Gjykates se Larte Me sill 8 mije dollare

Gjykata e Krimeve te Renda ka thirrur te enjten per te pyetur si deshmitare bashkeshorten e nje gjyqtari te Gjykates se Larte i cili eshte gjobitur tre vjet me parebr br Per kete ceshtje po gjykohet Arjan Kalaja nga Shkodra i cili akuzohet per shtrengim me ane te kanosjes per dhenie pasurie eshtja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.548Z

Bashkëshortja e Ballistit, apel shtetit shqiptar: Na mbështesni!

Ai është baba nuk meriton të qëndrojë në burg, dua të di cili është qëndrimi i qeverisë shqiptare çfarë masash do të ndërmarrë, është ky reagimi i bashkëshortes së Ballist Morinës, Federica Lo Toro, pas vendimit të Gjykatës së Lartë kroate për ekstradimin e njeriut të dron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.967Z

SMS ne telefonin e gjyqtarit Me sill 8 mije dollare

Gjykata e Krimeve te Renda ka thirrur te enjten per te pyetur si deshmitare bashkeshorten e nje gjyqtari te Gjykates se Larte i cili eshte gjobitur tre vjet me parebr br Per kete ceshtje po gjykohet Arjan Kalaja nga Shkodra i cili akuzohet per shtrengim me ane te kanosjes per dhenie pasurie eshtja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.078Z

Durrës, fëmija bie nga ashensori dhe vdes. Shkoi të priste të ëmën

Një fëmijë 15 vjeç humbi jetën pasi është rrëzuar nga ashensori i jashtëm i fabrikës së këpucëve ku mamaja e tij punonte si sanitare. Drama është shënuar mesditën e 26 gushtit, rreth orës 14:00 në lagjen nr 14 Shkozet. K.L kishte shkuar për të pritur të ëmën dhe gjatë kësaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.296Z

E kërcënon me thikë dhe i merr paratë fëmijës që lypte

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 21­-vjeçar, i cili përveçse shfrytëzonte disa fëmijë për të lypur në rrugët e kryeqytetit, njërin prej tyre e ka kërcënuar me thikë, duke i marrë paratë që kishte fituar. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së premtes në rrugën Luigj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama