Rezultate te kerkimit per termin: +Cili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.003Z

Cili: Bojkoti i PS, precedent i rrezikshem

Analisti Henri Cili, duke bere nje koment per protesten qe po zhvillon opozita para selise se kryeministrise, e ka vleresuar ate si dicka pozitive. Sipas tij, PS me kete proteste tregon nevojen per te rikonfirmuar elektoratin dhe kryetarin e saj. Cili ka shtuar me tej se zgjedhjet e 28 q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.043Z

Cili: Zgjedhjet e 28 qershorit, me sovranet

Analisti Henri Cili ka bere nje vleresim pozitiv te zgjedhjeve te 28 qershorit qe u zhvilluan ne Shqiperi. Duke folur ne emisionin “Top Story” ne Top Channel, Cili ka deklaruar se keto zgjedhje mund te konsiderohen me te mirat qe nga fillimi i demokracise. “Keto nuk jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.842Z

Cili nga pushtetet do fitojë tani?

Share Nga Altin Ketro Ilir Meta e rriti shumë pjacën e vet kur në kushtet ku ndodhet mikpriti në shtëpi, Sali Berishën, Kryeministër i Shqipërisë dhe udhëheqës i shumicës bashkëqeverisëse. Familja Meta nuk kishte ndonjë sebep; askush skish ditëlindjen, as nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.148Z

Cili shqiptar e priti Behramin te Hamburgu?

Valon Behrami ka kompletuar transferimin e tij te skuadra nga bundesliga gjermane, Hamburg. Mesfushori shqiptar i cili ishte pjesë e futbollit italian për disa vite do të fillojë një sfidë të re në futbollin atraktiv gjermanë. AdPlatformZone = {id: "f9579

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.928Z

Mjekët zbulojnë: Ja cili është gjoksi perfekt

Share Këtë foto mund ta shihni pa u ardhur turp. Kjo sepse fotoja në fjalë është dokument shkencor. Mjekët në Angli kanë zbuluar se bukuroshja Hollie ka gjoksin perfekt: 45 përqind e gjoksit është sipër, 55 përqind poshtë- me një kthesë të bukur, të plotë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.506Z

CILI ËSHTË KRYEQYTETI I SERBISË?

Nga Fadil LEPAJA Kjo, pyetje, në dukje të parë, për lexuesin, me prirje për të u argëtuar, merr karakterin e një pyetje komike të tipit : cili lum kalon nën urën e Danubit ?! Po, qysh jo?! Kush nuk e di sot kryeqytetin e Serbisë? Pra, cili lum kalon nën urën e Danubit, do të pyesin? N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.854Z

Cili: Sondazhet duhet te kthehen ne biznes

Sipas analistit te njohur Henri Cili, problemi me sondazhet ne Shqiperi eshte se nuk jane kthyer ende ne nje sektor fitimprures. “Fakti qe operatoret qe kane kryer sondazhe nuk kane qene biznes, kjo eshte shume e rendesishme pasi ka ndikuar ne besueshmerine e tyre. Problemi kryesor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama