Rezultate te kerkimit per termin: +Cili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.855Z

Cili: Sondazhet ndikojne ne zgjedhje

Analisti Henri Cili ka deklaruar ne emisionin “Shqip”, ne Top Channel, se sondazhit kane ndikimin e tyre ne rezultatin e zgjedhjeve. Sipas tij, keta pyetesore jane shume te nevojshem per permiresimin e politikes dhe cilesise se jetes se nje komuniteti te caktuar. “Ndikoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.617Z

Cili eshte Skenderbeu i vertete

17 janar 1476 dha shpirt ne moshen 62-vjecare pas 25 vjetesh lufte dhe betejash te ashpra Heroi yne Kombetar Skenderbeu. Ndonese dhe kjo date eshte kaluar jo me pak debate mes historianeve e studiuesve cfare akoma nuk ka marre pergjigje perfundimtare ne histori eshte origjina e Skenderbeut. Ne Stand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.843Z

Cili rezultat i hap Shampanjat?

...dhe cili rezultat i pesë partive më të mëdha politike e hap derën për ngushëllime? Nga Berat Buzhala E kam një pyetje interesante, së cilës do të dëshiroja ti përgjigjeshin: Kryeministri Hashim Thaçi nga PDK, dikush prej LDK-së që e llogarit vetën si njeriun kryesor të partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.817Z

Cili ishte senatori Kenedi?

Senatori demokrat amerikan Eduard Kenedi ishte pjesëtari më i vjetër në moshë i dinastisë politike amerikane e cila ka luajtur një rol dominant në Amerikë për mëse një shekull. Ai vuante nga një tumor në kokë gjatë vitit të fundit. Si vëllai më i ri në moshë i presidentit të vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.357Z

Cili eshte krimi elektoral?

Nga Lulzim Basha* Minister i Brendshem Kemi kaluar shume ore ne kete debat dhe mendoj se kemi ardhur ne piken e perseritjes, riperseritjes, monotonise, merzise dhe shterimit te plote te ideve. Ndaj dua te shtroj nje pyetje ne vend te nje fjalimi perserites. Per cfare jemi ketu sot? Vertet keni ard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.337Z

Cili sht presidenti im?

Nj bregdet i bukur, histori interesante, njerz musliman q mund t jetojn n paqe ... Kjo ishte prgjigjja e presidentit t SHBA-s, Xhorxh W. Bush ndrsa pyetej nga gazetari Andi Bejtja se far ndjesie kishte kur ndrmendej pr Shqiprin. Pr bregdetin e bukur kemireklama edhe n median ndrkombtare, madje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.192Z

Cili është presidenti im?

Një bregdet i bukur, histori interesante, njerëz musliman që mund të jetojnë në paqe ... Kjo ishte përgjigjja e presidentit të SHBA-së, Xhorxh W. Bush ndërsa pyetej nga gazetari Andi Bejtja se çfarë ndjesie kishte kur ndërmendej për Shqipërinë. Për bregdetin e bukur kemi bërë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama