Rezultate te kerkimit per termin: +Cmimi

Total: 4465
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.641Z

Çmimi i energjisë, Bello: Shkak është keqmenaxhimi

Kërkesa për të rritur cmimin e energjisë elektrike nga kompania CEZ shpërndarje nuk bazohet mbi argumenta ekonomikë por është pasojë e keqmenaxhimit. Ky është vlerësimi i ish zëvendës ministrit të energjetikës Pajtim Bel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.378Z

Ibrahim Rugova

Ibrahim Rugova u lind me 2 dhjetor 1944 ne fshatin Cerrce afer Istogut. Me 10 janar 1945, komunistet jugosllave ia pushkatojne babane dhe gjyshin. Rugova diplomoi ne Degen e Albanologjise ne Universitetin e Prishtines, ndersa nje vit akademik qendroi ne Paris, ne Ecole Pratique des Hautes Etudes, ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.171Z

Çmimi i energjisë, Bello: Shkak është keqmenaxhimi

Kërkesa për të rritur cmimin e energjisë elektrike nga kompania CEZ shpërndarje nuk bazohet mbi argumenta ekonomikë por është pasojë e keqmenaxhimit. Ky është vlerësimi i ish zëvendës ministrit të energjetikës Pajtim Bel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.118Z

Ku jane premtimet z Rama

e Diele 23 Nentor 20141202 pm p classwp-caption-text Jamarber MallteziSSSAbrASSJAMARBR MALLTEZI  brNe protesten e thirrur nga PD dhe sindikatat dolen te protestojne edhe shume qe nuk votuan PD vjet por tani e gjejne veten te mashtruar dhe te tallur se Rama nuk po ploteson asn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.791Z

mimi i energjise elektrike kerkohet rritje me 12 per qind

TIRAN- Viti i Ri 2011 do te vije me nje dhurate te padeshirueshme per konsumatoret shqiptare rritja e cmimit te energjise elektrike. Tre kompanite CEZ Shperndarje OST dhe KESH parashtruan dje pretendimet e tyre per rritjen e cmimit te energjise ne nje seance degjimore te organizuar nga Enti Rregulla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.814Z

Shumaker, “Princi i Asturias”

Cmimi prestigjioz "Princi i Asturias" për sportin, mirënjohja kryesore e këtij lloji në Spanjë, iu akordua shtatë herë kampionit të botës në Formula 1, Mikael Shumaker. Sporti është një nga tetë cmimet që jepen nga fondacioni "Prince of Austurias", pasi cmime jepen edhe shkencën, art

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.076Z

Cmimet e transportit, rrisin inflacionin

Cmimet e biletave dhe aboneve ne linjat interurbane ndikuan negativisht ne rritjen e pergjithshme te cmimeve, inflacionit, gjate muajit qershor. Cmimet ne sherbimet e transportit shenuan nje rritje prej 4.0 per qind. Gjate muajit qershor cmimi i naftes shenoi nje rritje prej 6.8 per qind, dhe cmimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama