Rezultate te kerkimit per termin: +Cmimi

Total: 4465
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.118Z

Ku jane premtimet z Rama

e Diele 23 Nentor 20141202 pm p classwp-caption-text Jamarber MallteziSSSAbrASSJAMARBR MALLTEZI  brNe protesten e thirrur nga PD dhe sindikatat dolen te protestojne edhe shume qe nuk votuan PD vjet por tani e gjejne veten te mashtruar dhe te tallur se Rama nuk po ploteson asn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.791Z

mimi i energjise elektrike kerkohet rritje me 12 per qind

TIRAN- Viti i Ri 2011 do te vije me nje dhurate te padeshirueshme per konsumatoret shqiptare rritja e cmimit te energjise elektrike. Tre kompanite CEZ Shperndarje OST dhe KESH parashtruan dje pretendimet e tyre per rritjen e cmimit te energjise ne nje seance degjimore te organizuar nga Enti Rregulla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.814Z

Shumaker, “Princi i Asturias”

Cmimi prestigjioz "Princi i Asturias" për sportin, mirënjohja kryesore e këtij lloji në Spanjë, iu akordua shtatë herë kampionit të botës në Formula 1, Mikael Shumaker. Sporti është një nga tetë cmimet që jepen nga fondacioni "Prince of Austurias", pasi cmime jepen edhe shkencën, art

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.076Z

Cmimet e transportit, rrisin inflacionin

Cmimet e biletave dhe aboneve ne linjat interurbane ndikuan negativisht ne rritjen e pergjithshme te cmimeve, inflacionit, gjate muajit qershor. Cmimet ne sherbimet e transportit shenuan nje rritje prej 4.0 per qind. Gjate muajit qershor cmimi i naftes shenoi nje rritje prej 6.8 per qind, dhe cmimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.265Z

F1, italianet monopolizojne pol pozishenin

Kane befasuar italianet ne provat zyrtare te Cmimit te Madh te Belgjikes. Xhankarlo Fizikela me “Forc India” ka marre pol pozishenin, duke regjistruar keshtu startin e katert ne karriere nga vendi i pare. Per here te fundit qe Fizikela ka startuar nga poli ka qene Cmimi i Mad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.378Z

Dy amerikane dhe nje gjerman fitojne cmimin Nobel per Mjekesi

Çmimi Nobel për Mjekësi u është dhenë, amerikanëve Xhejns Rotman, Rendi Shekman dhe gjermanit Tomas Süd’hof për zbulimet e tyre rreth mënyrave të kontrollut ekstremisht të saktë me të cilin qelizat organizojnë sistemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.155Z

Pronat e ushtrisë në ankand

747 prona ne pronesi te Ministrise se Mbrojtjes, do te jene ne shitje me nje procedure te rregullt dhe transparente. Garancia vjen nga Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami, ne nje konference shtypi. "Ministria e Mbrojtjes ka identifikuar dhe i ka derguar Ministrise se Ekonomise, deri tani

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama