Rezultate te kerkimit per termin: +Cmimi

Total: 4465
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.843Z

Bajrami, rritet cmimi i mishit

Tregtaret shqiptare nuk harrojne se muaji dhjetor ka hyre dhe kane nxituar te rritin menjehere cmimet. Brenda tre diteve cmimi i mishit rritet me 150 leke te reja dhe kjo nje dite para festes fetare te Kurban Bajramit. Tregtaret perfitojne gjithnje nga deshira dhe tradita e shqiptareve per te patur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.918Z

Organizohet cmimi per turizmin shqiptar

Shoqata shqiptare e turizmit ATA me mbeshtetjen e MTKRS-se u ka bere thirrje individeve dhe subjekteve te angazhuara ne fushen e turizmit per te aplikuar ne konkursin qe do te jape Cmimin e Turizmit Shqiptar per vitin 2010. Kerkesat qe do te merren ne konsiderate duhet te permbushin a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.725Z

Ulet serisht cmimi i naftes

Gjendja e rende ekonomike qe po kalon Amerika, ka sjelle perseri ulje te cmimi i naftes bruto ne tregjet nderkombetare. Cmimi i arit te zi ka rene perseri duke u shitur me 70 dollare per fuci. Shkaqet kryesore per kete renie , jane ulja e kerkeses nga shteteve te Bashkuara qe jane edhe konsumatori m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.380Z

Nafta Gjylameti Cmimi ne Shqiperi perputhet me rajonin

brbrMenjehere pas deklarates se PD-se se cmimi i naftes ne bote ka rene dy here me shume ne krahasim me vendin tone ka reaguar edhe Partia Socialistebrbr brbrSipas deputetes Blerina Gjylameti PD vijon te kete probleme me shifrat pasi ka pergenjeshtruar kryetarin e saj i cili vetem disa dite me pare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.688Z

Cmimi i guvernatorit, BSH nis konkursin

Banka e Shqiperise ka startuar dje konkursin, te shnderruar tashme ne tradite, per cmimin e Guvernatorit per diplomen me te mire. Ne kete gare sipas burimeve zyrtare te Bankes se Shqiperise mund te marre pjese cdo student i deges se ekonomise ose finances, i diplomuar ose qe do te diplomohet ne vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.060Z

Cmimi real i naftes shkon 117 leke

Cmimet e shitjes me pakices te naftes ne vendin tone prej disa muajsh shenojne cmime te kripura per konsumatoret. Aktualisht, ne tregjet me pakices te vendit karburantet eurodiezel shitet me nje cmim prej 140-145 leke/litri, kurse i cmimi i biznesines shenon 145 leke/litri. Por realisht cmimi real i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.885Z

Nafta, cmimi shkon mbi 63 dollare

Cmimi i naftes eshte ngjitur mbi kuoten 63 dollare, duke arritur keshtu maksimumin qe prej 6 muajsh. Ngritja e cmimit vjen pasi Arabia Saudite ka deklaruar se vlereson se ekonomia boterore eshte forcuar mjaftueshem per t’u perballur me cmimin 80 dollare per fuci. Ne Nju Jork, cmimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama