Rezultate te kerkimit per termin: +Cooper

Total: 1422
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.399Z

Aniston dhe Cooper serish bashke

Jennifer Aniston dhe Bradley Cooper kanë vendosur t’i japin një mundësi të dytë lidhjes së tyre. Kohët e fundit janë parë duke kaluar shumë kohë bashkë në Los Angeles. Bradley Cooper ka përfunduar para pak ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.519Z

Robert Cooper boton në shqip

"Shpërbërja e Kombeve" nga Robert Cooper dhe "Liberalë dhe komunitarë" nga Stefan Malholl, janë dy nga botimet më të fundit që i janë shtuar shkencave politike e diplomacisë së komunikimit. Diplomati Cooper vjen në shqip me një analizë mbi rendin aktual botëror.Bazuar në historinë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.863Z

Bisedimet Kosovë-Serbi, tërhiqet Cooper

Ndërmjetësi i BE-së në dialogun midis Prishtinës dhe Beogradit, Robert Cooper planifikon të tërhiqet nga ky funksion në fillim të muajit të ardhshëm, citon agjencia shtetërore serbe Tanjug burime të saj diplomatike në Bruksel. Nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.147Z

Cooper nesër në Prishtinë

Ndërmjetësi i Bashkimit Evropian në bisedimet ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit, Robert Cooper, pritet të qëndrojë nesër në kryeqytetin kosovar.Lajmin e ka bërë të ditur kryenegociatorja kosovare, Edita Tahiri, në një prononcim për Radion Evropa e Lirë.Ajo ka thënë se vazhdimi i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.251Z

Hidhërohet në Cooper

Nga Express më 31 maj 2011 në ora 13:04 Renee Zellweger ka mbetur e hidhëruar pasi ish i dashuri i saj Bradley Cooper ka filluar një lidhje të re me aktoren Olivia Wilde. Zellweger ishte në lidhje me Cooper deri në fillim të këtij viti, por Bradley i dha fund lidhjes duke thënë se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.550Z

Cooper: Dialogu do të vazhdojë

Ndërmjetësi i BE’së në bisedimet mes Prishtinës dhe Beogradit, Robert Cooper thotë se dialogu do të vazhdojë. Ai nuk ka treguar nëse një gjë e tillë do të ndodhë edhe para zgjedhjeve në Serbi, që pritet të mbahen në maj. Cooper ndër të tjera ka thënë se rezultatet e arritu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.784Z

Pakoja e Cooper’it

Dialogu Prishtinë-Beograd ka hyrë në një fazë tjetër, më serioze. Robert Cooper, të mërkurën, solli në Prishtinë propozimet për energjinë, lëvizjen e lirë, telekomunikacionin dhe vulat doganore. Ai kërkoi konstruktivitet nga kosovarët. Edita Tahiri thotë se për këto propozime, p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama