Rezultate te kerkimit per termin: +Cooper

Total: 1422
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.548Z

Cooper: Nuk do të ndërmjetësoj për veriun, kërkon nivel më të lartë

Ndërmjetësi i Bashkimit Evropian, Robert Cooper, ka deklaruar se nuk e di nëse veriu i Kosovës do të jetë temë në bisedimet me Serbinë, por siç ka theksuar ai, “e di që është një problem me të cilin duhet të merr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.111Z

Bradley Cooper dhe Irina Shayk, planifikojnë Krishtlindje të përbashkëta

Transmetuar më 09.12.2015 - 12:53 PUBLICITET Pas spekulimeve në media se Bradley Cooper dhe Irina Shayk po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre, burime pranë çiftit kanë deklaruar se ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.486Z

Irina Shayak më e dashuruar se kurrë përkrah Bradley Cooper (Foto)

Lidhja e tyre e dashurisë duket sa vjen e forcohet gjithnjë e më shumë. Irina Shayk dukej tepër e lumtur përkrah të dashurit të Bradley Cooper teksa po shëtisnin nëpër Nju Jork të dielën. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.239Z

Bradley Cooper i jep fund lidhjes me Irina Shayk

Sipas gazetës The Sun Irina Shayk dhe Bradley Cooper pas më pak se një vit bashkë janë ndarë dhe shkak për këtë u bë nëna e aktorit. Burimet thonë se gjithcka mes tyre po shkonte shumë mirë deri në periudhën e Krishtlindjeve. Ata kaluan festat bashkë në Los Angelos dhe Irina me në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.704Z

Edhe Cooper dënon sulmin ndaj delegacionit serb

(E plotësuar) Ndërmjetësi i BE’së në dialogun ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit, Robert Cooper e ka dënuar sulmin e djeshëm ndaj konvojit të delegacionit serb në Kosovë."Ne dënojmë sulmin e djeshëm ndaj konvojit të delegacionit serb në Prishtinë. Akte të tilla nuk përputhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.782Z

Cooper ne Prishtine bisedimet me 2 shtator

Zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, udhëheqëse e delegacionit të Kosovës në bisedimet me Serbine zhvilloi sot nje takim me ndërmjetësuesin e Bashkimit Europian, Robert Cooper, me të cilin bisedoi për vazhdimin e dialogut, që ishte nd&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.407Z

Bradley Cooper dhe Irina Shayk shëtitje me vajzën në LA

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë vendosur që të bëjnë një shëtitje të këndshme me vajzën e tyre të porsalindur Lea De Seine në Los Angeles. 42-vjeçari mbante në krahë vajzën e tij në mbështjellë me batanije ndërsa modelja shtynte karrocën. Çifti dhe Lea ishin nën shoqërin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama