Rezultate te kerkimit per termin: +Cooper

Total: 1422
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.704Z

Edhe Cooper dënon sulmin ndaj delegacionit serb

(E plotësuar) Ndërmjetësi i BE’së në dialogun ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit, Robert Cooper e ka dënuar sulmin e djeshëm ndaj konvojit të delegacionit serb në Kosovë."Ne dënojmë sulmin e djeshëm ndaj konvojit të delegacionit serb në Prishtinë. Akte të tilla nuk përputhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.782Z

Cooper ne Prishtine bisedimet me 2 shtator

Zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, udhëheqëse e delegacionit të Kosovës në bisedimet me Serbine zhvilloi sot nje takim me ndërmjetësuesin e Bashkimit Europian, Robert Cooper, me të cilin bisedoi për vazhdimin e dialogut, që ishte nd&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.407Z

Bradley Cooper dhe Irina Shayk shëtitje me vajzën në LA

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë vendosur që të bëjnë një shëtitje të këndshme me vajzën e tyre të porsalindur Lea De Seine në Los Angeles. 42-vjeçari mbante në krahë vajzën e tij në mbështjellë me batanije ndërsa modelja shtynte karrocën. Çifti dhe Lea ishin nën shoqërin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.695Z

Cooper javen e ardhshme ne Beograd

Ndërmjetësi i Bashkimit Evropian në bisedimet Kosovë-Serbi, Robert Cooper do të vizitojë javën e ardhshme Beogradin. Lajmin e ka bërë të ditur negociatori serb Borko Stefanovic, sipas të cilit në qendër të bisedimeve pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.931Z

Cooper: Fusnota për Kosovën, jo primare në përfaqësime

Bashkimi Evropian nuk do të insistojë që organizatorët e takimeve rajonale ta prezantojnë Kosovën me fusnotë, për të cilën Beogradi dhe Prishtina kanë arritur marrëveshje. Sipas gazetës serbe, V. Novosti, Brukseli iu ka lënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.807Z

Cooper do të vizitojë Kosovën dhe Serbinë

Ndërmjetësi i Bashkimit Evropian në dialogun Prishtinë-Beograd, Robert Cooper, do të vizitojë Serbinë dhe Kosovën në fillim të javës së ardhshme.   Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian, Catherine Ashton, ka njof

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.177Z

Bradley Cooper lë gjithçka për të qëndruar vetëm pas Irinës

Tani jemi bindur përfndimisht se Bradley Cooper është partneri që çdo femër do të dëshironte, sidomos në ditët e saj të vështira të shtatëzanisë. Persona të afërt me aktorin 42-vjeçar, pohojnë se ai ka lënë pas çdo angazhim për t`a përqëndruar gjithë vëmendjen dhe energjin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama