Rezultate te kerkimit per termin: +Cooper

Total: 1422
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.695Z

Cooper javen e ardhshme ne Beograd

Ndërmjetësi i Bashkimit Evropian në bisedimet Kosovë-Serbi, Robert Cooper do të vizitojë javën e ardhshme Beogradin. Lajmin e ka bërë të ditur negociatori serb Borko Stefanovic, sipas të cilit në qendër të bisedimeve pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.931Z

Cooper: Fusnota për Kosovën, jo primare në përfaqësime

Bashkimi Evropian nuk do të insistojë që organizatorët e takimeve rajonale ta prezantojnë Kosovën me fusnotë, për të cilën Beogradi dhe Prishtina kanë arritur marrëveshje. Sipas gazetës serbe, V. Novosti, Brukseli iu ka lënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.807Z

Cooper do të vizitojë Kosovën dhe Serbinë

Ndërmjetësi i Bashkimit Evropian në dialogun Prishtinë-Beograd, Robert Cooper, do të vizitojë Serbinë dhe Kosovën në fillim të javës së ardhshme.   Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian, Catherine Ashton, ka njof

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.177Z

Bradley Cooper lë gjithçka për të qëndruar vetëm pas Irinës

Tani jemi bindur përfndimisht se Bradley Cooper është partneri që çdo femër do të dëshironte, sidomos në ditët e saj të vështira të shtatëzanisë. Persona të afërt me aktorin 42-vjeçar, pohojnë se ai ka lënë pas çdo angazhim për t`a përqëndruar gjithë vëmendjen dhe energjin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.636Z

Irina Shayk me mamanë e të dashurit Bradley Cooper

Modelja Irina Shayk është fotografuar ditën e hënë me mamanë e të dashurit të saj Bradley Cooper rrugëve të Nju Jorkut. Gloria, mamaja e 40 vjeçarit ka shijuar shëtitjen me Shayk dhe qenin e tyre të quajtur Charlotte. Mesa duket 29 vjeçarja dhe Gloria po kalojnë shumë kohë së bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.921Z

Bradley Cooper: Ja si i thyej mitet në jetën time

Aktori i konsideruar si një ndër meshkujt më seksi në Hollywood, flet për famën, bashkëpunimi ne Robert de Niron, fansat dhe frikën   Ai i ka bërë të qeshin me lot fansat në komedinë e njohur “The Hangover”. Megjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.946Z

Cooper: Fusnota për Kosovën nuk është e detyrueshme

BRUKSEL- Bashkimi Evropian nuk do të insistojë që organizatorët e takimeve rajonale ta prezantojnë Kosovën me fusnotë, për të cilën Beogradi dhe Prishtina kanë arritur marrëveshje. Sipas gazetës serbe ‘Veçernje Novosti&rsq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama