Rezultate te kerkimit per termin: +Cooper

Total: 1422
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.859Z

Kush është Alice Cooper?

Jeta dhe vepra e muzicientit të njohur së shpejti do të shfaqet në formë të një dokumentari, i cili do të zbulojë gjithçka që Cooper fshehu deri tani nga opinioni. Antropologu dhe regjisori kanadez, Sam Dunn, i cili njihet për filmat e tij për muzikën heavy metal, si "Iron Maiden: Flig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.690Z

Jo, Z. Cooper

Pala kosovare nuk do të pranojë të heqë dorë nga fjala “Republikë” për t’u përfaqësuar në forumet rajonale. Burime të Gazetës Express bëjnë të ditur se Kryeministri Hashim Thaçi ka hedhur poshtë propozimin e Ndërmjetësit Robert Cooper që vendi të përfaqësohet ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.852Z

Cooper Te respektohet fusnota

Ndërmjetësi i BE në bisedimet Kosovë-Serbi, Robert Cooper u ka bërë thirrje vendeve të Ballkanit që në nismat rajonale të respektojnë marrëveshjen për përfaqësimin e Kosovës. Apelin e tij Cooper e ka bër&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.088Z

Cooper Tani te filloje dialogu

Negociatori i BE në bisedimet Kosovë-Serbi, Robert Cooper ka deklaruar se pas arritjes së marrëveshjes, Prishtina dhe Beogradi duhet të fokusohen tek dialogu. Në një intervistë për Radio Kosova, Cooper ka vlerësuar se situata anormale e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.225Z

Cooper: Beogradi interpreton 'gabimisht' fusnotën

Ndërmjetësi evropian në bisedimet Kosovë-Serbi, Robert Cooper, ka thënë se Beogradi interpreton gabimisht marrëveshjen për përfaqësimin e Kosovës në nismat rajonale.Insistimi i Beogradit që në tabelën me emrin e Kosovës dhe yllin të shkruhet teksti i plotë i fusnotës, është inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.719Z

Shpesh me Cooper’in

Robert Cooper ka caktuar dinamikën e dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Delegacionet e të dyja palëve do të takohen nga dy herë në muaj deri në fund të këtij viti. Por, lehtësuesi europian palët mund t’i vizitojë edhe në Prishtinë e Beograd. Edita Tahiri konfirmoi edhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.399Z

Aniston dhe Cooper serish bashke

Jennifer Aniston dhe Bradley Cooper kanë vendosur t’i japin një mundësi të dytë lidhjes së tyre. Kohët e fundit janë parë duke kaluar shumë kohë bashkë në Los Angeles. Bradley Cooper ka përfunduar para pak ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama