Rezultate te kerkimit per termin: +Cristiano +Ronaldo

Total: 4629
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.552Z

Cristiano Ronaldo stervitet me Portugaline

Pas epidemise se demtimeve qe ka perfshire yjet qe presim ne Boteror me konfirmimin e mungessave te fundit te Ribery apo Reus shkon ne krahun e kundert duke dhuruar shprese ylli i Portugalise dhe i Realit te Madridit citon Supersportbr br Cristiano Ronaldo u kthye kete te shtune per tu stervitur b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.482Z

Për Cristiano Ronaldo-n kujdeset mami

Cristiano Ronaldo pas mbylljes së këtij sezoni në mënyrën më të mirë të mundshme me dy trofe në Champions Leauge dhe Euro 2016, tani po kalon pushimet me familjen e tij në jaht në Ibiza të Spanjës. Edhe pse i madh në moshë, mami i tij vazhdon të kujdeset për të. Ylli portugez u fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.199Z

Cristiano Ronaldo prezanton parfumin e tij

Cristiano Ronaldo Legacy quhet parfumi i ri i prezantuar nga futbollisti Cristiano Ronaldo. Ronaldo u shfaq tejet elegant në prezantimin e parfumit të tij të ri, natyrishit me të gjitha veshje të realizuara nga brendi i tij personal. Parfumi pritet të dalë në treg së shpejti dhe ai do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.380Z

Cristiano edhe me mire se Ronaldo

Cristiano ka shenuar 43 gola ne 46 ndeshje zyrtare me Real Madrid 35 ne kampionat dhe 8 ne Ligen e Kampioneve. Mesatarja e portugezit eshte 0.93 gola per ndeshje dhe e kalon ate te ish-sulmuesit brazilian te Real Madrid Ronaldo i cili ne 46 ndeshje zyrtare shenonte 31 gola me bluzen e bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.473Z

Cristiano Ronaldo lyen thonjtë e këmbës

Cristiano Ronaldo duket se nuk ka aspak komplekse për mënyrën si do komentohet nga mediat pas xhesteve të tij. Këtë herë ai kërkuar të jetë protagonsit me lyerjen e disa prej thonjve të dy këmbeve Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo po shijon pushimet  në Shtetet e Bashkuara të A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.722Z

Demtohet Cristiano Ronaldo

“Cristiano Ronaldo nuk u paraqit në stërvitjen e ditës së premte me ekipin, gjithashtu nuk do të luajë as në miqësoren e ditës së shtunë ndaj Greqisë, pasi është ankuar për dhimbje muskulare në kofshën ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.302Z

Alves: Rooney, më i mirë se Cristiano Ronaldo

www.albania-sport.com- Daniel Alves i Barcelonës bëri të ditur se për momentin për të Ëayne Rooney i Manchester United është futbollist më i mirë se Cristiano Ronaldo në raportin direkt. “Unë kam një dobësi për Rooney, ai është i pabesueshëm, thjesh i tillë. Është fantastik.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama