Rezultate te kerkimit per termin: +Cristiano +Ronaldo

Total: 4629
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.885Z

Ronaldo, i jashtëzakonshëm

Selektori i Portugalisë, Paulo Bento e ka përshkruar si të jashtëzakonshëm yllin Cristiano Ronaldo, para ndeshjes së të mërkurës mbrëma ndaj Panamasë. Sulmuesi i Real Madridit konsiderohet si njëri prej kandidatëve për ta fituar ‘Topin e Artë’, pasi e ndihmoi ekipin madrilen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.130Z

Ronaldo bëhet qendërsulmues

Cristiano Ronaldo mund të aktivizohet në rolin e qendërsulmuesit emergjent për Real Madridin në udhëtimin te Levante të dielën në kuadër të La Ligës, pasi Karim Benzema dhe Gonzalo Higuain vuajnë nga problemet muskulore, kanë njoftuar mediet spanjolle të enjten. Higuain dhe Benzema u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.171Z

Ah spikerja..."Ka vdekur Cristiano Ronaldo" (Video)

Prezantuesja e njohur braziliane, Fatima Bernardes e ka bërë një gabim të ndieshëm në prezentimin e lajmeve në televizion. Fatima ishte duke dhënë lajmin për vdekjen e këngëtarit të ri, Cristiano Araujo. Fatima për një moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.157Z

Valdano: Reali më i mirë kur luan Ronaldo

Menaxheri i Realit të Madridit, Jorge Valdano, thotë se ata janë një ekip shumë më i mirë kur luan Cristiano Ronaldo. Ronaldo shënoi dy gola për Realin në fitoren e mbrëmshme të Ligës së Kampionëve ndaj Olympique Marseille. "Ndeshja u fituam me autoritet. Ne luajtëm me ambicie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.501Z

Ronaldo, 100 gola në 105 ndeshje

Cristiano Ronaldo është shprehur i lumtur që arriti kuotën e 100 shënimeve për Real Madridin kundër Olympique Lyonit në Ligën e Kampionëve, ku inspiroi fitoren 2-0 të mërkurën mbrëma. Ylli portugez shënoi dy gola në Francë, të parin nga goditja e lirë e të dytin nga penalltia, dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.787Z

Ferguson: Rooney është si Ronaldo e Messi

Wayne Rooney është sikurse superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe asi i Barcelonës, Lionel Messi- thotë trajneri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson. Sulmuesi anglez është në top-formë këtë sezon, ndërsa mbrëmë siguroi fitoren e Djajve të Kuq në San Siro kundër Mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama