Rezultate te kerkimit per termin: +Damir +Fazlli

Total: 352
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Fazlli, do t hetohet n gjendje t lir

Hije dyshimi mbi akuzat ndaj biznesmenit boshnjak, Damir Fazlli. Ai sht ln i lir pr tu hetuar n gjendje t till. Asgj nuk shte ditur pr mediat nse Fazlli ka paguar pr tu hetuar n gjendje t lir. Vendimi sht marr nga Prokuroria Federale e Bosnjes. E njjta gj nuk ka ndodhur me ish komandantin serb t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.772Z

"Fazlliç",prokurorët prova për pastrim parash

Prokuroria ka paraqitur sot në Gjykatën e Tiranës një pjesë të provave, të cilat akuzojnë biznesmenin Damir Fazlliç për pastrim parash. Sipas organit të akuzës firma "Croun acqiuiston" ka blerë me 11 shtator të 2007-ës një truall me vlerë afro 900 mijë euro, ndërko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.772Z

Dosja "Fazlliç", prokurorët japin prova për pastrim parash

Prokuroria ka paraqitur sot në Gjykatën e Tiranës një pjesë të provave, të cilat akuzojnë biznesmenin Damir Fazlliç për pastrim parash. Sipas organit të akuzës firma "Croun acqiuiston" ka blerë me 11 shtator të 2007-ës një truall me vlerë afro 900 mijë euro, ndërkohë që n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.349Z

Kush eshte Damir Fazllic dhe lidhjet me Tiranen

  Damir Fazlliç, njeriu që vitet e fundit ka qenë një bashkëpunëtor i ngushtë i kryeministrit shqiptar dhe autor i ardhjes së firmës lobiste BG&R dhe këshilltarit amerikan, Tom Ridge, rezulton me një dosje shumë voluminoze të bashkëpunimeve të tij me personazhe të njohur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Fazlli drgon dy avokat

Tiran (start)- shtja e ngritur nga Prokuroria shqiptare ndaj Damir Fazlli, ka sjell n Tiran , dy avokat mbrojts ligjor t biznesmenit serbo-boshnjak. Destinacioni i tyre i par ka qen pran Prokuroris s Tirans. Prreth 40 minuta, dy avokatt kan marr pran organit t akuzs kontaktet me prokurort e shtjes F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.960Z

Pronat e Damir Fazlliç, hipotekat pa përgjigje

 Trazhgim SokolajHipotekat refuzojnë të dërgojnë në Prokurori përgjigjet e kërkuara për verifikimin e pronave të biznesmenit boshnjak Damir Fazlliç. Kanë kaluar dy javë, që kur organi i akuzës filloi hetimet ndaj 33-vjeçarit për akuzën “pastrim parash” d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.636Z

“Lidhja ime me Damir Fazlliç”

 ADI SHKEMBIErion Isufi, i akuzuar si bashkortak i Damir Fazlliç në disa biznese në Tiranë, flet për herë të parë lidhur me këtë çështje. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat, ai tregon versionin e tij, lidhur me marrëdhëniet që ka pasur me biznesmenin bos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama