Rezultate te kerkimit per termin: +Damir +Fazllic

Total: 409
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.078Z

"Fazllic", mbrojtja kerkon shpjegime

TIRANE- Avokati shqiptar i Damir Fazllic si dhe ky keshilltaret ligjore amerikane, kane kerkuar dje qe te njihen me akuzen e ngritur ndaj klientit te tyre. Ata kane vene ne dispozicion adresat se ku mund te kontaktohen nga ana e prokurorise. Mbrojtesit ligjore do te vleresojne, nese do te jete e nev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.000Z

Interkonjeksioni rishfaq Damir Fazlliç

Prizren - Kontrata e re që zhbllokon interkonjeksionin mes Kosovës dhe Tiranës është lidhur në Prizren, më 23 dhjetor të vitit të kaluar Shuma - Kontrata prej 29 milionë eurosh është firmosur nga drejtori i OST-së, Engjëll Zeqo, dhe përfaqësuesi i Energovinest, Enes Çengiq Fazlli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.025Z

"Rama, presion Prokurorise per pronat e Fazllic"

Zedhenesi i grupit parlamentar te Partise Demokratike, Aldo Bumci e akuzoi dje, kryetarin e Partise Socialiste, Edi Ramen se po i ben presion Prokurorise per te konfiskuar edhe pronat e biznesmenit Damir Fazllic. Ne nje konference per shtyp, deputeti demokrat, Bumci deklaroi se sulmi qe kryetari soc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.023Z

Rama: Shteti, i kapur nga Berisha dhe Fazllic

Partia Socialiste ka sulmuar paraditen e sotme drejtperdrejt kryeministrin Berisha, per lidhjet e tij me biznesmenin boshnjak Damir Fazllic. Kryetari i PS, Edi Rama gjate nje deklarate per shtyp ka denoncuar “kapjen” e shtetit nga interesat e kryeministrit, i cili sipas tij po sulmon as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.284Z

"Fazllic", shtyhet seanca gjyqesore

Sot ishte caktuar seanca gjyqesore per ceshtjen “Fazllic”, seance e cila eshte shtyre per ne daten 11 maj. Shkak eshte fakti se nje prej avokateve te pales mbrojtjese ne kete ceshtje eshte edhe avokat i nje prej te pandehurve ne ceshtjen e Gerdecit. Avokati Brahim Lahi eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.029Z

Fazllic, Prokuroria sekuestro pronave në Porto Romano

Tiranë-Prokuroria e Tiranës ka ndërmarrë një hap për të sekuestruar një pronë të Damir Fazllic në Shqipëri. Pas deklaratave të ashpra, PD-PS dhe dhe porkurori-ministri, çështja fazllic po percepiton me shpjetësi.  Prokurorët e Tiranës kanë vendosur t’i blloko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.045Z

Prokuroria pyet avokaten e Fazllic

Tirane- Avokatia ligjore e kompanise se Damir Fazllic eshte marre ne pyetje per tre ore me radhe ne Prokurorine e Tiranes. Flutura Kola eshte paraqitur prane zyrave te prokurorise ne oren 18:00 te pasdites se dy diteve me pare, ne zyren e prokurorit te ceshtjes, Besnik Cani. Ndersa mesohet se prezen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama