Rezultate te kerkimit per termin: +Damir +Fazllic

Total: 409
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.659Z

Prokuroria nis procedimin penal ndaj Damir Fazllic

Pas rreth 5 oresh qendrim ne Tirane i ftuar nga nje media kombetare, ndaj Damir Fazllic prokuroria e Tiranes nisi hetimin penal. Duket se shkas eshte bere deklarata e avokates se Fazllic, e cila ne kundershtim me ato cfare ka thene klienti I saj, pohon se kompania Kroun Akuisishens eshte shitur. Pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.989Z

Damir Fazllic i drejtohet gjykates

Biznesmeni serbo-boshnjak Damir Fazllic i eshte drejtuar Gjykates se Tiranes dy jave pasi per te Prokuroria hapi ne daten 8 tetor procedimin penal pas dyshimeve se ai mund te kete pastruar para. Nepermjet tre avokateve te tij dy amerikane dhe nje shqiptar, biznesmeni Fazllic ka depozituar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.689Z

Gjykata e Apelit, liron nga sekuestro pronat e Damir Fazllic

Tirane- Gjykata e Apelit ka liruar perfundimisht nga sekuestrot, pronat e biznesmenit boshnjako- britanik, Damir Fazllic. Vendimi i formes se prere, te dhene nga togat e zeza te Gjykates se Apelit, te kryesuar nga gjyqtari Alaudin Malaj, me anetare Zeqine Sollaku dhe Fatos Qato, eshte dhene tre muaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.046Z

Damir Fazllic shkon ne prokurori

Ka mberritur dje ne Tirane Damir Fazllic, biznesmeni serbo-boshnjak i akuzuar nga Prorkuria e Tiranes per pastrim parash. Gjate pasdites ka shkuar ne Prokurorine e Tiranes ku eshte pyetur ne lidhje me veprimtarite e kompanive te tij. Biznesmeni serboboshnjak, dyshohet se ka kryer pastrim parash dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.375Z

Sarajevë, Damir Fazllic lirohet me kusht

Damir Fazllic lirohet me kusht. Gjykata e Sarajevës vendosi që mos të mbajë më në burg serbo-boshnjakun. Ai do të hetohet jo vetëm për mashtrim financiar por dhe trafik armësh, në një rrjet ku dyshohet se bën pjesë edhe ish-presidenti boshnjak Ajlia Izerbejgovic. Ndërkohë në kushtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.223Z

Edi Rama: Sali Berisha sekser i Damir Fazllic

Ne diten kunder korrupsionit, kreu i PS Rama akuzoi kryeministrin se ka zhgënjyer shqiptarët per luften kunder korrupsionit. Rama akuzoi Berishën se korrupsioni e ka kthyer ate në sekser të biznesmenit më të përfolur në Ballkan për korrupsion, Damir Fazllic TIRANE-Kryetari i Partisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.822Z

Braho Une nuk jam Damir Fazllic

Transmetuar me 27012014 - 2109 Spartak Braho PUBLICITET Tirane 27 janar 2014 NOAal- Deputeti i Levizjes Socialiste per Integrim Spartak Braho ne nje deklarate per mediat u ka sugjeruar drejtuesve te opozites qe te lexojne Kushtetuten e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama