Rezultate te kerkimit per termin: +Damiri

Total: 50
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.052Z

Balla: Shkëlzeni dhe Damiri janë pa imunitet, por nuk u hetuan kurrë nga drejtësia

Gazeta ShqipAkuzat Deputeti socialist foli për aferat e ministrave dhe të familjarëve të Kryeministrit Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, mbajti dje një fjalim të ashpër në Kuvendin e Shqipërisë, për sa i përket mazhorancës dhe familjarëve të Berishës, duke i marrë si sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.079Z

Damiri ankohet te nëna për marrjen në pyetje të Bashës

Nga TemaAntena brenda familjes E dashur nënë Jovankë. E mora letrën tënde. Me gjithë të mirat që ka ky vend sa i përket pasurimit të shpejtë dhe miqësive të mëdha, ka dhe shumë të këqija. Këtu ndodhin ca gjëra që s’ndodhin askund. Meqë nuk është letra e parë dhe e ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.717Z

Nënë Jovanka i shkruan Lul Bashës

Nga Antena brenda familjesI dashur Lulzim. Me gëzim të madh e prita mbylljen e çështjes tënde në Gjykatë. U gëzova, jo vetëm pse procesi ndaj teje ishte i qëllimshëm për të të diskredituar ty dhe mikun tonë të shtëpisë, por mbi të gjitha dhe se ata janë ziliqarë për atë kryev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.826Z

Nënë Jovanka, e gëzuar për mbylljen e gjyqit

Nga Antena brenda familjesI dashur Lulzim! Po të shkruaj ty, se s’kam me kë e ndaj gëzimin veç teje. Nuk do ta harroj kurrë atë që ti dhe avokatët e tu bëtë për tim bir. Sot më njoftoi i gëzuar se çështja do t’i pushohet me procedurë, pasi gjykata nuk ia shtyn më afatin hetimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.144Z

Damiri i tregon Nënë Jovankës darkën që kaloi te shtëpia e Berishës

Nga E dashur Nënë Jovankë. E mora letrën tënde. Të mërkurën në mbrëmje shkova e takova kryeministrin në shtëpi. Isha në ankth si kishte kaluar aty, por letra jote më qetësoi. Kryeministri ishte mirë. Unë hyra aty rreth orës 10 dhe ndenja rreth një orë e gjysmë. M’i shpjegoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.297Z

Telashet e Flamurit me licencën e katërt të celularit

Nga Antena brenda familjesDebati për licencën e katërt të celularit u përplas sërish te Flamuri. Sa herë që gjërat nuk shkojnë, tek ai ngecet puna. Dhe shkaku ishte fare banal. Flamuri paska dhënë rekomandimet për anëtarët e ERT që japin licencat. Emri i Flamurit rezulton që ka reko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.126Z

Bogdani fabrikon arrestimin e Fazlliçit

Nga TemaAntena brenda familjes Damir Fazlliç, këshilltari më i afërt dhe njeriu më konfidencial i kryeministrit, Sali Berisha, u arrestua në Bosnjë në prani të të kërkuarit për krime lufte, ish-komandantit të Srebrenicës, Naser Otiç. Lajmi ra si bombë në Tiranë dhe zyrat e qev

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama