Rezultate te kerkimit per termin: +Dashuria

Total: 8652
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.426Z

Ata i bashkon dashuria

Shkër***ta me kapele, nën regjinë e Kled Kapexhiut, rikthehet këtë fundjavë në skenën e Teatrit Kombëtar  Të rrëmbyer nga ankthi i një jete të trazuar, Xheki, Veronika, Ralf, Viktoria dhe Hulio, bëjnë të vetmen gjë që duket se i jep vërtet kuptim kësaj zhurme të pafund. Dashur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.454Z

Nëse ngrihet Dashuria

Vargje nga Arben Duka   Mund të ndezim pak muzikë, kundër gjithë kësaj zie, Mund të gdhendim një lirikë, a një vjershë dashurie…!   Le të dalim dy nga dy, të lozim porsi mëllenjat, Sbie kurrë në robëri, kur të tuat i ke ndjenjat!   Mendja mund ti shkojë të mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.833Z

Dashuria ime infinite

pp pModelja Nora Sinani ka vendosur ti jape fund beqarise se saj Ajo sapo eshte fejuar me te dashurin e saj Simonin i cili i perket kombesise gjermanep pTe them te drejten nuk kam dashur ta beje publike lidhjen time me Simonin para kohe keshtu qe tani besoj se ka ardhur momenti meqe edhe dashuria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.377Z

Dashuria krijon mrekulli

Dashuria krijon mrekulli, dhe këtë e ka vërtetuar edhe Miriam Cani. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka postuar mëngjesin e sotëm në Instagram një foto mahnitëse të vogëlushes Ameli. Dashuria krijon mrekulli. Pamja ime për çdo mëngjes, shkruan Miriam krahë fotos ku vajza sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.572Z

Dashuria

Vajza: -Mami unë jam dashuruar me një djalë dhe dua të fejohem me të. Mami: -Çfarë pune bën ky shoku? Vajza: -Beni punon kamarrier dhe është shumë simpatik. Mami: -Po unë të kam gjetur një burrë biznesmen të keqen mami, i ka vdekur gruaja para tri muajsh dhe do që të martohet pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.414Z

Dashuria romantike zgjat përgjithmonë

Kërkoni dashurinë e vërtetë? Një studim shkencor ju jep plotësisht të drejtë, sepse është pikërisht kjo lloj ndjenje që zgjat për gjithë jetën, ose të paktën të jep garanci për një jetëgjatësi. Veç të tjerash, është më e sigurt se raportet e bazuara mbi pasionin Kush ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.159Z

Mund të jetë dashuria varësi?

Psikologji Nga ndryshon dashuria e thellë për dikë nga varësia e të qenët i dashuruar nga dikush? Psikologët analizojnë faktet dhe përcaktojnë të vërtetën për dashurinë e madhe ndaj dikujt Dashuria në kuptimin romantik shpesh konsiderohet si një lloj varësie, madje ndonjëherë edh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama