Rezultate te kerkimit per termin: +Dashuria

Total: 8652
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.377Z

Dashuria krijon mrekulli

Dashuria krijon mrekulli, dhe këtë e ka vërtetuar edhe Miriam Cani. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka postuar mëngjesin e sotëm në Instagram një foto mahnitëse të vogëlushes Ameli. Dashuria krijon mrekulli. Pamja ime për çdo mëngjes, shkruan Miriam krahë fotos ku vajza sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.572Z

Dashuria

Vajza: -Mami unë jam dashuruar me një djalë dhe dua të fejohem me të. Mami: -Çfarë pune bën ky shoku? Vajza: -Beni punon kamarrier dhe është shumë simpatik. Mami: -Po unë të kam gjetur një burrë biznesmen të keqen mami, i ka vdekur gruaja para tri muajsh dhe do që të martohet pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.414Z

Dashuria romantike zgjat përgjithmonë

Kërkoni dashurinë e vërtetë? Një studim shkencor ju jep plotësisht të drejtë, sepse është pikërisht kjo lloj ndjenje që zgjat për gjithë jetën, ose të paktën të jep garanci për një jetëgjatësi. Veç të tjerash, është më e sigurt se raportet e bazuara mbi pasionin Kush ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.159Z

Mund të jetë dashuria varësi?

Psikologji Nga ndryshon dashuria e thellë për dikë nga varësia e të qenët i dashuruar nga dikush? Psikologët analizojnë faktet dhe përcaktojnë të vërtetën për dashurinë e madhe ndaj dikujt Dashuria në kuptimin romantik shpesh konsiderohet si një lloj varësie, madje ndonjëherë edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.047Z

Chloe Moretz, frikë nga dashuria

Chloe Moretz është vetëm 16 vjeç, por ylli i ri hollivudian ka shumë besim tek vetja pas interpretimit në shumë filma të suksesshëm.  Gjithsesi, kur bëhet fjalë për çështjet e zemrës, ajo vazhdon të jetë e turpshme. Në një intervistë për revistën InStyle, akto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.624Z

Dashuria e Yllka Gashit

Aktorja Yllka Gashi është shumë pak, për të mos thënë fare e pranishme në projekte artistike. Dikur ishte tejet e angazhuar, por jo për momentin. Megjithatë, Yllka është tejet e lumtur dhe këtë lumturi ja dhuron e bija e saj Nina,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.684Z

Gjithçka nga dashuria

Sopranoja Ermonela Jaho ndodhet në Londër, për të ngjitur në skenën e Royal Opera House rolin e Manon. Në një intervistë për Shqip ajo tregon për herë të parë zhgënjimet dhe historinë e saj të dashurisë…Rruga drejt suksesit dhe xhelozitë që ka gjetur në Shqipëri… 

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama