Rezultate te kerkimit per termin: +De +Biazit

Total: 913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.788Z

FSHF zyrtarizon rinovimin e De Biazit

Trajneri FSHF u ka dhënë fund të gjitha dilemave rreth të ardhmes së trajnerit të kombëtares shqiptare të futbollit, pasi ka lajmëruar gjatë paradites së djeshme se Xhani De Biazi do të vazhdojë të jetë në stolin kuqezi deri në fundin e vitit 2015. Tekniku italian, në konferencën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.677Z

Besart Berisha pranon ftesën e De Biazit

Besart Berisha mund të rikthehet në kombëtare dhe të vihet nën urdhrat e De Biazit, pasi ftesa e dërguar disa ditë më parë për të nga italiani, pritet që të marrë një përgjigje pozitive. Sipas medieve kosovare, Berisha ka kërkuar nga De Biazi që ti japi dhjetë ditë kohë për pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.401Z

Deklaratat e De Biazit Do punojmë për Januzajn

ÇFARË U THA PËR JANUZAJN Deklarata e parë e trajnerit të kombëtares Xhani de Biazi në lidhje me Januzajn, ka qenë për interesimin e plotë të Shqipërisë për shërbimet e talentit. De Biazi konfirmoi interesimin e Shqipërisë për Januzajn dhe ai shprehej se do të punonte, së bashku m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.897Z

Rinovimi i De Biazit mbetet pezull, interesohet APOEL Nikosia

TIRANE-Pritej që e shtuna të ishte përfundimtare sa i takon rinovimit të kontratës nga ana e trajnerit Xhani De Biazit në krye të kombëtares shqiptare. Ishte caktuar se 5 tetori, data e mundshme e takimit mes palëve dhe rinovimit ose jo të kontratës së trajnerit aktual që drejton Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.611Z

Paqe mes De Biazit dhe Manajt

Xhani De Biazit dhe Rei Manaj bëjnë paqe. Trajneri e ka falur sulmuesin duke thënë se ky i fundit i ka dyert të hapura për t'u bashkuar me Kombëtaren në "EURO 2016", sigurisht nëse tregon në fushë se e meriton këtë. Një ditë pas deklaratve të menaxherit të futbollistit, Alberto F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.477Z

Zhgënjimi i Xhani De Biazit!

Zhgënjimi i Xhani De Biazit, i asaj që pa në fushë të reflektohej nga ekipi i drejtuar prej tij nw miqësoren me Gjeorgjinë që përfundoi 2-2, nuk mund të fshihej pas ndeshjes. Pikërisht këtë përshtypje la trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, në daljet e tij pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.735Z

Çikalleshi fiton ftesën e De Biazit

Sulmuesi i Kukësit do të jetë pjesë e eksperimenteve në miqësoret e radhës Paolo Tramezani - De Biazi ka dërguar ndihmësin e tij për të monitoruar paraqitjen e sulmuesit gjatë ndeshjes Kukësi-Lushnja, ku Çikalleshi shënoi 3 gola Erjon Vucaj - Fantazisti i Laçit është gjithashtu n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama