Rezultate te kerkimit per termin: +De +Biazit

Total: 913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.477Z

Zhgënjimi i Xhani De Biazit!

Zhgënjimi i Xhani De Biazit, i asaj që pa në fushë të reflektohej nga ekipi i drejtuar prej tij nw miqësoren me Gjeorgjinë që përfundoi 2-2, nuk mund të fshihej pas ndeshjes. Pikërisht këtë përshtypje la trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, në daljet e tij pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.735Z

Çikalleshi fiton ftesën e De Biazit

Sulmuesi i Kukësit do të jetë pjesë e eksperimenteve në miqësoret e radhës Paolo Tramezani - De Biazi ka dërguar ndihmësin e tij për të monitoruar paraqitjen e sulmuesit gjatë ndeshjes Kukësi-Lushnja, ku Çikalleshi shënoi 3 gola Erjon Vucaj - Fantazisti i Laçit është gjithashtu n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.387Z

Meha dëmtim misterioz, nuk është në listën e De Biazit

Një tjetër lojtar që për çudi nuk është në listën e publikuar nga trajneri Xhani De Biazi është mesfushori i kombëtares shqiptare Alban Meha. Ky i fundit arriti të siguronte Bundesligën me Paderbornin e tij dhe luajti deri në ndeshjen e fundit me ekipin gjerman. Në asnjë media nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.844Z

Deklarata e De Biazit: Për shqiptarët jam Zoti

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, gjatë një reportazhi të gazetës zvicerane "Blick" në qytetin ku banon, Koneljano, ka treguar edhe se si trajtohet nga tifozët e kuqezinjve që pas kualifikimit në Europian. I pyetur se pse i kishin dhënë shtetësinë shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.457Z

Zgjedhjet e diskutuara të De Biazit, tifozët e masakrojnë pse la jashtë Gjimshitin dhe Rashicën

Xhani De Biazi e ka publikuar dje në limitet e afatit të vendosur nga UEFA, listën e 23 lojtarëve që do të përfaqësojnë Shqipërinë në Europianin e Francës. Në mënyrë të papritur, De Biazi ka lënë jashtë liste mbrojtësin Berat Gjimshiti, që në ndeshjet e fundit eleminatore k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.937Z

Manaj dhe Rashica fitojnë një vend në listën e De Biazit

Kombëtarja Trajneri do t’i shohë në veprim, edhe pse U-21 ka ndeshje zyrtare në nëntor    Manaj – De Biazi i konfirmoi personalisht lojtarit që në takimin e javës së kaluar se do të grumbullohej për sfidat miqësore të nëntorit Rei Manaj dhe Milot Rashica do të jenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.911Z

Duka, 3 urdhra De Biazit

Armand Duka e Xhiani de Biazi “Synojmë miqësore me Italinë ose Francën. Hasi më zhgënjeu” Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka pohuar se institucioni i futbollit po përpiqet që pas miqësores me Gjeorgjinë, më 29 shkurt, të mund të sigurojë një ndeshje luksi me ndonjë k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama