Rezultate te kerkimit per termin: +De +Biazit

Total: 913
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.844Z

Deklarata e De Biazit: Për shqiptarët jam Zoti

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, gjatë një reportazhi të gazetës zvicerane "Blick" në qytetin ku banon, Koneljano, ka treguar edhe se si trajtohet nga tifozët e kuqezinjve që pas kualifikimit në Europian. I pyetur se pse i kishin dhënë shtetësinë shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.457Z

Zgjedhjet e diskutuara të De Biazit, tifozët e masakrojnë pse la jashtë Gjimshitin dhe Rashicën

Xhani De Biazi e ka publikuar dje në limitet e afatit të vendosur nga UEFA, listën e 23 lojtarëve që do të përfaqësojnë Shqipërinë në Europianin e Francës. Në mënyrë të papritur, De Biazi ka lënë jashtë liste mbrojtësin Berat Gjimshiti, që në ndeshjet e fundit eleminatore k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.937Z

Manaj dhe Rashica fitojnë një vend në listën e De Biazit

Kombëtarja Trajneri do t’i shohë në veprim, edhe pse U-21 ka ndeshje zyrtare në nëntor    Manaj – De Biazi i konfirmoi personalisht lojtarit që në takimin e javës së kaluar se do të grumbullohej për sfidat miqësore të nëntorit Rei Manaj dhe Milot Rashica do të jenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.911Z

Duka, 3 urdhra De Biazit

Armand Duka e Xhiani de Biazi “Synojmë miqësore me Italinë ose Francën. Hasi më zhgënjeu” Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka pohuar se institucioni i futbollit po përpiqet që pas miqësores me Gjeorgjinë, më 29 shkurt, të mund të sigurojë një ndeshje luksi me ndonjë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.658Z

Kombetarja Duka i ka ofruar rinovim De Biazit

Federata Shqiptare e Futbollit i ka ofruar rinovim trajnerit të kombëtares Xhani De Biazi. Vetë italiani thotë se ka pasur një bisedë telefonike me presidentin Armand Duka, i cili e ka ftuar për t’u ulur në bisedime. De Biazi ka vendosur që kjo gj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.659Z

E ardhmja e De Biazit, brenda qershorit

Pak ditë pas dorëheqjes së xhani de Biazit si trajner i kombëtares shqiptare, mediat italine zbulojnë prapaskenat e këtij vendimi por edhe detaje për të ardhmen e tij. 61-vjecari deklaroi se e kishte marrë vendimin për tu larguar nga drejtimi i kuqezinjve menjëherë pas miqësoren se humb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.942Z

Rrefimi i De Biazit Isha prane stolit te Italise

var fbShare url httpvizionplusalrrefimi-i-de-biazit-isha-prane-stolit-te-italisesize smallp styletext-align justifyLajmet per uljen e mundshme te Gianni De Biasit ne stolin e Kombetares italiane mbushen nje pjese te periudhes pas Europianit francez atehere kur italianet kerkon nje zevendesues per t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama