Rezultate te kerkimit per termin: +Debatet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.106Z

Debatet publike, PS-ja trajnon deputetët

03/04/2009  Socialistët po përgatiten për tu përballur me mazhorancën Drejtojnë italianët Çështjet më të debatuara gjatë kësaj kohe në qendër të debateve të improvizuara Debatet publike që priten të jenë prezente gjatë ditëve të ethshme elektorale, improvizohen par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.615Z

DEBATET/ Braçe: Vrasjet i urdhëroi Berisha

Në 5-­vjetorin e 21 janarit, debati për zbardhjen e ngjarjes që la 4 viktima në bulevard mbetur ende pa të dënuar është bërë shkak për shkëmbime akuzash mes pozitës dhe opozitës në sallën e Kuvendit. Deputeti socialist Erjon Braçe kërkoi zbardhjen e ngjarjes dhe vënien para li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.511Z

Orban:Shqiptarët të zgjidhin debatet e brendshme

Kryeministri hungarez Viktor Orban, vendi i të cilit mban edhe presidencën e Bashkimit Europian ka kërkuar nga shqiptarët deklaruar të zgjidhin debatet e brendshme. Në një konferencë të përbashkët për shtyp me kryeministrin Berisha, Orba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.983Z

Kosova dhe debatet per sundimin e ligjit

Ne Kosove ekspertet e sigurise thone se Misioni i Bashkimit Evropian per sundimin e ligjit duhet te mbeshtese institucionet vendase per ta shnderruar Kosoven nga konsumuese ne prodhuese te sigurise. Komentet pasojne debatet e diteve te fundit ndermjet institucioneve te Kosoves dhe EULEX-it lidhur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.662Z

Debatet brenda PS

Gazeta ShqipDebati nëpërmjet rrjeteve sociale Braçe replikon me Majkon: Zogu krijoi pushtet gjakatar Deputeti socialist, Erion Braçe, ka replikuar dje me kolegun e tij Pandeli Majko për qëndrimet e ndryshme të largimit të Mbretit Zog nga Shqipëria. Dy ditë më parë, ish-kryeministri i ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.216Z

Debatet fetare të marrin fund

 Profesori i Studimeve Islame, Xhabir Hamiti, ka bërë thirrje që debatet fetare, të shtyra nga agjendat e huaja, duhet të marrin fund në Kosovë. Ai ka thënë se debatet e mbushura me paragjykime ndjellakeqe ndaj atyre që mendojnë dhe besojn&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.026Z

Debatet për zgjedhjet serbe në Kosovë

Në Kosovë kanë vazhduar debatet rreth synimeve të autoriteteve të Beogradit për të mbajtur zgjedhjet lokale edhe në komunat e Kosovës. Synimet e tilla të kundërshtuara ashpër nga Administrata ndërkombëtare dhe institucionet e Kosovës pritet të debatohen edhe në mbledhjen e radhës t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama