Rezultate te kerkimit per termin: +Deklarat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.864Z

Prokuroria deklaratë për arrestimin e Fatmir Kajollit

Prokuroria ka bërë publike një deklaratë në lidhje me arrestimin e Fatmir Kajollit. Prokuroria: Emri i Fatmir Kajollit ka qenë në listën e shtetasve shqiptarë të kërkuar ndërkombëtarë. Prokuroria vijon në deklarimin e saj se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.286Z

Akuzat e METE, Albtelecom: Deklaratë e pakuptimtë

TIRANË-Kompania e telefonisë fikse Albtelecom ka reaguar menjëherë pas deklarates së sotme të Ministrisë së Ekonomisë sipas të cilës kjo kompani ka mungesë transparence në mënyrën e faturimit të padetajuar të sh&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.046Z

Rusia bllokon deklaratën për Sirinë

SHBA-Shtetet e Bashkuara kanë shprehur pakënaqësi për dështimin e Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për të rënë dakord mbi një deklaratë, e cila dënon Qeverinë siriane për sulmet ajrore që kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.532Z

Puto e Xhufi: Deklaratë Pavarësie në Durrës? Spekulim!

Nuk ka Deklaratë Pavarësie të firmosur në Durrës nga Ismail Qemali". Ky ka qenë reagimi i historianëve Arben Puto dhe Pëllumb Xhufi për "Gazeta Shqiptare", pas fjalimit që kryeministri Berisha mbajti dje në mbledhjen e Grupit Parlamentar të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.951Z

Veseli priti deputetët e Deklaratës së 2 Korrikut

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, takoi sot një delegacion të ish-delegatëve të Kuvendit të Kosovës, të cilët më 2 korrik të vitit 1990, shpallën Deklaratën Kushtetuese. Veseli vlerësoi lart kontributin e delegat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.415Z

Turqia tërhiqet para presionit serb, demanton deklaratën e Erdoganit

Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, ka deklaruar se nga Turqia e ka demantuar lajmin për deklaratat e kryeministrit turk, Recep Tayip Erdogan. Mediat kroate dhe ato boshnjake dje e ka transmetuar një deklaratë të kryeministrit Erdogan i cili ka thënë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.853Z

Guardiola befason me deklaratën për Lewandowskin

Pep Guardiola ka befasuar me deklaratën para mediave sot duke u ndalur më shumë rreth komentet për Robert Lewandowskin. Trajneri spanjoll ka thënë fjalë të mëdha për sulmuesin polak. "Lewandowski është një nga lojtarët më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama