Rezultate te kerkimit per termin: +Demiri

Total: 1145
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.008Z

Blerim Demiri kamikazi i pare kosovar ne Irak

0 Mediat kosovare kane publikuar nje video qe tregon pamjet e te parit sulm kamikaz te nje kosovari ne I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.003Z

Blerim Demiri, kosovari që kreu sulm vetëvrasës në Irak

Të paktën 52 ushtarë e oficerë irakianë kanë vdekur pas një sulmi vetëvrasës javën e fundit në veri të Bagdadit në Irak, ndërsa përgjegjës për sulmin është një kosovar. Sipas mediave, autori i sulmit është Blerim Demiri nga Ferizaj, pjesë e një organizate islamike i cili mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.938Z

Demiri: Nuk i kemi rene deres se Pangos

Nuk ka vonuar te prononcohet edhe grupimi me i madh i tifozeve te Kombetares, te quajtur tifoze kuqezinj, te cilet gjate debatit te djeshem, nepermjet anetarit te tyre, Elvin Demiri, kane mohuar kategorikisht te kene shkuar ne MTKRS dhe te kene akuzuar FSHF-ne apo lojtare te Kombetares, si te implik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.882Z

Demiri u vra nga Aldo Bare

Tirane - Dy seanca me pare ne ngarkim te 8 te pandehurve te akuzuar si anetare te "Bandes se Lushnjes" ka deshmuar me video-konference gruaja e viktimes Xhevat Demiri. Ne cilesine e bashkepunetores se drejtesise, Mimoza Demiri ka bere me dije gjykates se bashkeshortin e saj e kane vrare Aldo Bare, E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.308Z

Partizani Demiri Me Teuten per jete a vdekje

Nje sfide vendimtare per pjesemarrjen ne Europa Lige Te tille e konsideron Ertan Demiri transferten me Teuten ne kuader te javes se 28 te kategorise Superiore ku formacioni i Marcio Sampaios synon te marre maksimuminbr br Per djemte e Detit kampionati eshte treni i fundit per zonen evropiane por 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.318Z

Gazetari Demiri sjell përmes fotografisë shkatërrimin e Çarshisë së Manastirit

Gazetari dhe kulturologu, Fërgim Demiri në bashkëpunim me shoqatën kulturore "Kongresi i Bashkimit" më në fund ka arritur që të hap ekspozitën e tij në vendlindjen e tij në Manastir. Ai në disa raste ishte refuzuar që të ekspozojë në Qendrën e Kulturës së qytetit dhe pas arsyetim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.311Z

Gazetari Fërgim Demiri sjell përmes fotografisë shkatërrimin e Çarshisë së Manastirit

Gazetari dhe kulturologu, Fërgim Demiri në bashkëpunim me shoqatën kulturore "Kongresi i Bashkimit" më në fund ka arritur që të hap ekspozitën e tij në vendlindjen e tij në Manastir. Ai në disa raste ishte refuzuar që të ekspozojë në Qendrën e Kulturës së qytetit, dhe pas arsyeti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama