Rezultate te kerkimit per termin: +Demiri

Total: 1145
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.882Z

Demiri u vra nga Aldo Bare

Tirane - Dy seanca me pare ne ngarkim te 8 te pandehurve te akuzuar si anetare te "Bandes se Lushnjes" ka deshmuar me video-konference gruaja e viktimes Xhevat Demiri. Ne cilesine e bashkepunetores se drejtesise, Mimoza Demiri ka bere me dije gjykates se bashkeshortin e saj e kane vrare Aldo Bare, E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.308Z

Partizani Demiri Me Teuten per jete a vdekje

Nje sfide vendimtare per pjesemarrjen ne Europa Lige Te tille e konsideron Ertan Demiri transferten me Teuten ne kuader te javes se 28 te kategorise Superiore ku formacioni i Marcio Sampaios synon te marre maksimuminbr br Per djemte e Detit kampionati eshte treni i fundit per zonen evropiane por 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.318Z

Gazetari Demiri sjell përmes fotografisë shkatërrimin e Çarshisë së Manastirit

Gazetari dhe kulturologu, Fërgim Demiri në bashkëpunim me shoqatën kulturore "Kongresi i Bashkimit" më në fund ka arritur që të hap ekspozitën e tij në vendlindjen e tij në Manastir. Ai në disa raste ishte refuzuar që të ekspozojë në Qendrën e Kulturës së qytetit dhe pas arsyetim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.311Z

Gazetari Fërgim Demiri sjell përmes fotografisë shkatërrimin e Çarshisë së Manastirit

Gazetari dhe kulturologu, Fërgim Demiri në bashkëpunim me shoqatën kulturore "Kongresi i Bashkimit" më në fund ka arritur që të hap ekspozitën e tij në vendlindjen e tij në Manastir. Ai në disa raste ishte refuzuar që të ekspozojë në Qendrën e Kulturës së qytetit, dhe pas arsyeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.769Z

“Kur u vra biznesmeni Demiri s’njoha asnjë nga të bandës”

18/06/2010 Dëshmitari okular Albert Gjyla përmbys të dhënat e para për Bandën e Lushnjës TIRANË- Dëshmitari Albert Gjyla i pranishëm në momentin kur nga Banda e Lushnjës është vrarë biznesmeni maqedonas Xhevat Demiri, në sy të fëmijëve dhe bashkëshortes, në gusht të vitit 1997

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.461Z

Partizani, Demiri: Të fitojmë derbin për të synuar titullin

Pasi fituan derbin në fazën e parë, Partizani kërkon ta bëjë të njëjtën gjë. Madje këtë herë jo vetëm për tifozerinë, por edhe për të synuar titullin kampion. Ënjtë heroi i ndeshjes së parë, autori i golit të vetëm, Ertan Demiri, ai që bën të ditur se tashmë skuadra e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.830Z

Demiri i Apolonisë: Lojtarët sishin karikuar sa duhet për të fituar

Nga Erion Gurguri Apolonia ka ndalur vrullin e fitoreve të veta edhe duke luajtur në shtëpi, ndërsa ka barazuar këtë javë në Roza Haxhiu të Lushnjës, 1-1 me Dinamon. Numri një i bankinës fierake, Elidon Demiri, duke analizuar barazimin me blutë ka dalë në konkluzionin se futbollistët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama