Rezultate te kerkimit per termin: +Demokratike

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.688Z

Homazhet e drejte demokratike

/ / Komisioni Europian shpr-ehet se liria per tu mbledhur eshte nje e drejte demokratike. E pyetur nga Top Channel mbi demonstraten homazh te dites se djeshme te bere nga Partia Socialiste per tri viktimat e nje jave me pare Natasha Butler zedhenese e Komisionerit per Zgjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.511Z

Tadiq braktis Partinë Demokratike

Dal nga Partia demokratike pasi që Partia ka vendosur të dakë në zgjedhje me njerëz të cilët asaj ia kanë dhënë epitetin e aferave. Vendimin se a do të marr pjesë në zgjedhjet e ardhshme do ta marr së shpejti, ka thënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.953Z

Partia Demokratike ndihmon te permbyturit

brbrNga selia e Partise Demokratike jane nisur sot ne oret e para te mengjesit ndihma per familjet qe po perballen me situaten e veshtire per shkak te permbytjeve Lidhja Demokratike e Gruas dhe Forumi Rinor i Partise Demokratike kane arritur te mbledhin qindra pako me ushqime uje te pijshem detergj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.784Z

Topi: Mbështes grevën. Është demokratike

Presidenti është parimisht dakord në mbështetje të gjithçkaje demokratike TIRANË - Presidenti i Republikës, Bamir Topi, ka mbështetur grevën e urisë së deputetëve të Partisë Socialiste. Reagimi zyrtar ka ardhur vetëm pas ditës së katërt të grevës së opozitës "Më lejon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.763Z

Standardet demokratike dhe partitë politike

Musa Ulqini Sa më shumë të respektojnë standardet demokratike në funksionimin e tyre partitë politike, aq më i garantuar është funksionimi demokratik i vetë shoqërisë. Ky është pak a shumë konkluzioni i shumicës së studiuesve, teoricienëve e politologëve që merren me problem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.069Z

Gati Fryma e re demokratike

E premte 27 Prill 2012 2046 Fryma e Re Demokratike GodinaDiten e hene ne mesdite pritet te zyrtarizohet partia e re politike e rreshtuar ne spektrin e djathte. Ajo do te quhet Fryma e Re Demokratike. Selia ngrihet ne rrugen George Bush perballe selise se Partise Demokratike ku kane milituar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.151Z

Nishani Zgjedhje demokratike

Nishani Zgjedhje demokratike E merkure 16 Janar 2013 2306 Bujar NishaniNe pritjen per trupin diplomatik te akredituar ne Tirane me rastin e Vitit te Ri presidenti Bujar Nishani i siguroi ata se zgjedhjet e 23 qershorit do te jete te pakontestueshme Gjate fjales pershendetese kreu i shtetit dekla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama