Rezultate te kerkimit per termin: +Deputett

Total: 416
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.581Z

Deputett socialist braktisin salln e kuvendit

Deputetet e Partisë Socialiste braktisin seancën parlamentare ku po diskutohej për rregulloren e kuvendit. Kreu i grupit kuvendor socialist, Gramoz Ruci deklaroi se socialistët nuk mund të bëhen bashkëfajtorë të amendamentit."Po goditet integriteti politik i deputetëve"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.899Z

Kuvend, deputett e PD akuza Rams

Parlamenti i Shqipërisë ka nisur pasditen e sotme punimet pa praninë e opozitës, e cila e kishte paralajmëruar disa ditë më parë bojkotin e saj. Fjalën e kanë marrë deputetët e mazhorancës, të cilët kanë përdorur një fjalor të ashpër ndaj kryetarit të PS Edi Rama. Dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.248Z

Deputetët e PS-së ngushëllojnë familjarët e viktimave

Familjart e viktimave t aksidentit t ndodhur dje n Fush-Arrz jan vizituar edhe nga ligjvnsit socialist. Deputett e Partis Socialiste, Ilir Beqja, Astrit Beci, Ndue Kola, Gjok Jaku, t shoqruar edhe nga kryetari Bashkis s Puks, Rustem Strugaj, kan qen dje pran ktyre familjeve. Depu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Stafa dhe Sterkaj: Votuam Topin pr t shmangur zgjedhjet e parakohshme

Deputett Paulin Strkaj dhe Bukurosh Stafa, pjesmarrs n seancn e votimit n Kuvend kur u zgjodh Presidenti i Republiks, u shprehn se votat e tyre pr Kreun e Shtetit kan qen pr t mos uar vendin n zgjedhje t parakohshme. Duke iu prgjigjur akuzave t deputetit socialist Namik Dokle, i cili gjat nj takimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.785Z

Deputetët: Të penalizohen komunarët që nuk zbatojnë ligjin

Miratohet nen për nen drafti për dhënien e tokave me qera T gjitha tokat q nuk jan punuar pr dy vjet, do t jepen me qera. Kshtu prcakton projektligji i miratuar dje nen pr nen n Komisionin e Veprimtaris Prodhuese. Fitimi i fermerve, t cilt jan dhe pronart e toks, do t jet n mas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.842Z

Nanoistt n dilem: Me Metn, kundr Rams; kundr t dyve?

Deputetja e Kuvendit t Shqipris, Raimonda Stefa, e njohur si mbshtetse e ish-Kryetarit t Partis Socialiste, Fatos Nano, ka reaguar sot ndaj disa deklaratave ditn e djeshme sipas t cilave deputett mbshtets t ish liderit socialist do t mbshtesin lvizjen e fundit t Kryetarit t LSI-s, Ilir Meta. Lviz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

PD tërhiqet nga akuzat ndaj Presidentit

Qndrimi Partia Demokratike sht frenuar nga sulmi ndaj kreut t shtetit pas akuzave breshrike pr shkelje t Kushtetuts q lshoi n fundkorrikun dhe fillimgushtin. Demokratt kan ln sulmin dhe jan rreshtuar n prapavij pr t pritur zhvillimet e vjeshts. Kthimin e ligjit pr kthimin dhe kompensimin e prons, s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama