Rezultate te kerkimit per termin: +Deputett

Total: 416
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.472Z

PS vendos vazhdimin e bojkotit, por shpëton pagat

Futet në seancë dhe del kur diskutohen ligjet. Blushi, Malaj e Islami, kundër skemës së re të Ramës Grupi parlamentar socialist ka qen pak konfuz n vendimin e marr dje pr marrdhnien e tij t ardhshme me Kuvendin. Shum deputet t njohur si mbshtets t kryesocialistit Rama kan m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.571Z

Topalli-Ramës: Komisioni tashmë fakt, sill emrat e deputetëve

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, mbrojti dje votimin për ngritjen e komisionit, që do të hetojë zgjedhjet parlamentare të 28 qershorit ndërsa i kërkoi kryesocialisti Rama që të sjellë emrat e deputetëve komisionarëve. Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Babzia dhe gryksia e deputetve

T ardhurat mujore t nj deputeti 2 milion e 142 mij lek Para disa ditsh Kryeministri yn, zoti Berisha, deklaroi se t ardhurat mujore t nj deputeti n Shqipri jan m t mdha se t vet Kryeministrit. Por me gjith konstatimin e br, mendoj se reflektimi i Kryeministrit ndaj ksaj babzie dhe gryksie sht i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.413Z

Tryeza e Presidentit rrezikon të dështojë pa u mbledhur ende

Vet socialistt e cilsojn qendrimin e kryetarit t tyre, si t gabuar dhe e fajsojn at, se po prish tryezn e kreut t Republiks. Deputett Kastriot Islami dhe Arben Malaj n prononcimet e tyre pr gazetn "Koha Jon" jan shprehur se i vetmi shans pr zgjidhjen e ngrit politik sht q palt t manifesto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.096Z

Balla, Topallit: Publiko rendin e ditës së të hënës

Sekretari i grupit parlamentar t PS-s, deputeti Taulant Balla, i krkoi dje kryetares s Kuvendit t Shqipris shtjet q do t prbjn rendin e dits n seancn e ardhshme t Parlamentit, q sht t hnn. Deputeti Balla iu referua Rregullores s Kuvendit dhe nenit 30, paragrafi 2, t saj ku prcakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.439Z

Vokshi, Ramës: Urdhëro deputetët të firmosin hetimin

Deputetja e Partis Demokratike, Albana Vokshi, i krkoi dje kryesocialistit dhe kryebashkiakut t Tirans, Edi Rama, q t urdhroj deputett e tij q t firmosin pr ngritjen e komisionit q do t hetoj pasurit e politikanve. N t kundrt, paralajmroi dje znj. Vokshi, ky komision do t ngrihe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.155Z

Në grupin e Ramës, luftë bërrylash për karrierë partiake

Riorganizimi i forumeve në PS, garë mes të rinjve. Beteja mes biznesmenëve dhe atyre që solli Rama në PS Ndryshimi i kryesis dhe sekretariatit, por dhe nj rifreskim i prbrjes s asambles, nuk jan m sekret pr Partin Socialiste. Kundrshtart e Rams e ndjejn q nuk do t vazhdojn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama