Rezultate te kerkimit per termin: +Dftesa

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

T "Drejtat" e t "Fortve"

Deklarata t uditshme t SHBA n n raportin vjetor mbi t "drejtat e njeriut". SHBA q po prjetojn paturprsin e Abu Garibit, edhe kt vit i akuzoi t gjith prve vetes s saj. Mes shteteve t akuzuara sigurisht q ishte edhe Shqipria. N raportin vjetor t t drejtave t njeriut q bri t ditur Ministria e Punve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.503Z

Fituesit e Lotarisë Amerikane, ja dokumentet që kërkohen para intervistës

Procedurat e plota/Nga garancia financiare, vizitat mjekësore deri dokumentet e shkollës Ambasada Amerikane ka publikuar listën e dokumenteve dhe gjithë procedurën që duhet ndjekur për fituesit e Lotarisë Amerikane. Nga intervista, te garancia financiare, vizitat mjekësore,dokumentet e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.493Z

Matura Shtetërore, anglishtja futet provimi i pestë i detyrueshëm

Hiqet Dëftesë pjekurie, do të jepet Diplomë e Maturës Shtetërore Gjuha angleze do t jet provim i detyrueshm pr maturantt e vitit 2012. Vetm pas dy vitesh n Maturn Shtetrore do t jen t detyrueshme pes provime. Provimi i pest do t jet provimi i detyruar i gjuhs angleze ose i n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.792Z

Si të plotësoni saktë Lotarinë Amerikane, nesër nisin aplikimet

Nesër fillon aplikimi për Lotarinë Amerikane. Lotaria Amerikanë fton sërish shqiptarët të aplikojnë për të fituar mundësinë të punojnë e jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ambasada Amerikane sjell në uebsajtin e saj udhëzimet se ku dhe me cfarë dokumentesh duhet të par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama