Rezultate te kerkimit per termin: +Dhuna

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.712Z

SHBA: Të ndalojë dhuna në Iran!

Zyrtarët e lartë të administratës Obama e mbrojtën të hënën qëndrimin e Shteteve të Bashkuara ndaj krizës që pasoi zgjedhjet në Iran, mes kritikave që Presidenti Obama nuk është shprehur me aq forcë për këtë çështje. Shtëpia e Bardhë tha se shtypja e protestuesve në I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.646Z

Dhuna ne familje, tre urdhra mbrojtjeje

TIRANE - Dy gra dhe nje burre jane vene nen mbrojtjen e policise, pasi dhunoheshin nga familjaret e tyre. Burime zyrtare nga Policia e Tiranes thane se Komisariati numer 1, vendosi te marre ne mbrojtje 71-vjecaren, Vaje Petrela nga Tirana, pasi djali i saj Fatmir Petrela, 34 vjec, ka ushtruar sistem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.088Z

Dhuna ndaj te verberve, shkarkohet gardisti

Drejtuesit e Gardes se Republikes pas sugjerimeve te marra nga Avokati i Popullit, Ermir Dobjani shkarkuan dhe larguan nga ky repart nje prej punonjesve te saj, i cili ishte deshmitar ne incidentin e ndodhur prane selise se kryeministrise gjate protestes e nje grupi te verberish. Gardisti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.779Z

India, Ki-Moon: Dhuna e papranueshme

Sekretari i pergjithshem i Kombeve te Bashkuara, Ban Ki-Moon ka denuar shperthimin e dhunes ne Indi. “Kjo dhune eshte e papranueshme. Nuk ka asnje kauze qe te justifikoje sulmet kunder popullit civil”, tha ai. “Ata qe i kane pergatitur keto sulme duhet te dalin para dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.227Z

Greqi, shqiptaret te distancuar nga dhuna

Ne Athine jane te pakte shqiptaret qe jane perfshire ne trazirat e dhunshme. Megjithese kane qene prete e preferuara te dhunes se policise greke, shumica e komunitetit te madh shqiptar ne Greqi ka zgjedhur te mos perfshihet ne keto trazira, megjithese, mes tyre, ndajne qendrime te ndrysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.228Z

Dhuna në KOKSH, PS akuza Ministrisë

Tiranë (start)-Partia Socialiste ka reaguar sot, lidhur me dhunën e shfaqur në zgjedhjet për presidentin e Komitetit Olimpik Kombëtar (KOKSH). Sekretari Organizativ ne PS, Blendi Klosi tha sot për mediat, se ishte i skandalizuar jo vetëm me dhunën e ushtruar në procesin e votimit në zgjedh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.355Z

Dhuna ne familje, Topalli sulmon Ramen

Para nje audience studentore, kryesisht vajza te konviktit te universitetit “Alkesander Xhuvani” ne Elbasan, kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli i ka dhene tone politike temes se dhunes ne familje. Megjithese nuk e permendi me emer, zonja Topalli sulmoi kreun e opozites Ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama