Rezultate te kerkimit per termin: +Dihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.147Z

Arrestohet egjiptiani që rrëmbeu peshkarexhën, nuk dihet fati dy shqiptarëve

Marinari egjiptian Adel Mohamed Salam që rrëmbeu peshkarexhën shqiptare "Çelepia 2", së bashku me kapitenin e saj Dhimitër Malja, 54 vjeç dhe marinarin nga Durrësi, Luan Mema, është arrestuar nga autoritetet egjiptiane. Arrestimi i tij është bërë për llogari të Interpol Tiranës. Pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.098Z

Daka Ende nuk dihet kush ka shkuar ne balotazh

Nga Express me 23 nentor 2010 ne ora 1901 Drejtues te KQZ-se kane thene se nuk dihet kush ka shkuar ne balotazh ne Rahovec pasi ende nuk jane numeruar votat me kusht dhe ende nuk eshte marre pergjigjja e AAK-se nga PZAP-i. Sipas kryetares se KQZ-se Valdete Daka neser do te filloje numerimi i vota

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.609Z

Tahiri, Gjokutaj: Dihet vrasësi, i vrari po nuk sekuestrohet pistoleta

Avokati i njohur Genc Gjokutaj i ftuar në 360 Gradë nga Artur Zheji në Ora News, duke folur për çështjen Tahiri, flet në lidhje me mos sekuestrimin e automjetit të ish-ministrit. Gjokutaj: Automjeti nuk është sekuestruar asnjëherë. Vritet një njeri, dihet vrasësi, dihet i vrari dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.070Z

Berisha: Dihet botërisht që problemi është opozita

Kryeministri Berisha, edhe pse ndodhet në Nju Jork për tjetër gjë, ka akuzuar opozitën shqiptare që po bllokon votimin e ligjit. Sipas Berishës, tashmë dihet botërisht që opozita është kthyer në një problem në Shqipëri. “Shqipëria ka një problem, tani që është bërë botë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.328Z

Dihet data e martesës

Me ne fund Kim Kardashian dhe Kanye West, te fejuar ne tetorin qe kaloi, kane caktuar datën e martesës se tyre. Ja kur do behet ajo. Është revista amerikane People ajo qe e ka bere te ditur sot lajmin. Kim Kardashian dhe Kanye West do thonë “po” me 24 maj ne kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.533Z

Bjen nga ndërtesa, nuk dihet arsyeja

Një person ka rënë nga një ndërtes rreth orës 16:00 në rrugën Nëna Terez në Prishtinë. Nuk dihet se si ka rënë, por shihet se ka pësuar lëndime të rënda. Ndërkohë, ndihmës së shpejt iu desht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.330Z

Agolli: Franca dihet se cila është!

Në sulm apo në mbrojtje? Mesfushori kuqezi i bën thirrje fatit në ndeshjen kundër skuadrës së Blankut “Kundërshtarin dihet se cili është. Nuk kam nevojë ta them unë këtë. Për ta ndalur duhet të luajmë në grup, si gjithmonë. Vetëm loja në grup dhe shpirti luftarak mund të n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama