Rezultate te kerkimit per termin: +Dihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.609Z

Tahiri, Gjokutaj: Dihet vrasësi, i vrari po nuk sekuestrohet pistoleta

Avokati i njohur Genc Gjokutaj i ftuar në 360 Gradë nga Artur Zheji në Ora News, duke folur për çështjen Tahiri, flet në lidhje me mos sekuestrimin e automjetit të ish-ministrit. Gjokutaj: Automjeti nuk është sekuestruar asnjëherë. Vritet një njeri, dihet vrasësi, dihet i vrari dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.070Z

Berisha: Dihet botërisht që problemi është opozita

Kryeministri Berisha, edhe pse ndodhet në Nju Jork për tjetër gjë, ka akuzuar opozitën shqiptare që po bllokon votimin e ligjit. Sipas Berishës, tashmë dihet botërisht që opozita është kthyer në një problem në Shqipëri. “Shqipëria ka një problem, tani që është bërë botë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.328Z

Dihet data e martesës

Me ne fund Kim Kardashian dhe Kanye West, te fejuar ne tetorin qe kaloi, kane caktuar datën e martesës se tyre. Ja kur do behet ajo. Është revista amerikane People ajo qe e ka bere te ditur sot lajmin. Kim Kardashian dhe Kanye West do thonë “po” me 24 maj ne kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.533Z

Bjen nga ndërtesa, nuk dihet arsyeja

Një person ka rënë nga një ndërtes rreth orës 16:00 në rrugën Nëna Terez në Prishtinë. Nuk dihet se si ka rënë, por shihet se ka pësuar lëndime të rënda. Ndërkohë, ndihmës së shpejt iu desht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.330Z

Agolli: Franca dihet se cila është!

Në sulm apo në mbrojtje? Mesfushori kuqezi i bën thirrje fatit në ndeshjen kundër skuadrës së Blankut “Kundërshtarin dihet se cili është. Nuk kam nevojë ta them unë këtë. Për ta ndalur duhet të luajmë në grup, si gjithmonë. Vetëm loja në grup dhe shpirti luftarak mund të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.555Z

Haradinaj: Dihet epilogu, qeveriakrijohet nga AAK-LDK-Nisma

PRISHTINE- Mandatari i bllokut politik, Ramush Haradinaj, ka thënë se koalicioni është duke bërë përpjejke që vendi të marrë drejtim tjetër.Ai ka thënë në "KTV" se dihet epoligu, qeverinë e krijon koalicioni.“

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.418Z

Nuk dihet kur do të vazhdojë dialogu (Video)

U takuan për herë të fundit më 25 gusht ku edhe u nënshkruan katër marrëveshje: ajo për formimin e Asociacionit të komunave me shumicë serbe, marrëveshja për energjinë, marrëveshja për telekomunikacionin si dhe marrëvesh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama