Rezultate te kerkimit per termin: +Dihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.555Z

Haradinaj: Dihet epilogu, qeveriakrijohet nga AAK-LDK-Nisma

PRISHTINE- Mandatari i bllokut politik, Ramush Haradinaj, ka thënë se koalicioni është duke bërë përpjejke që vendi të marrë drejtim tjetër.Ai ka thënë në "KTV" se dihet epoligu, qeverinë e krijon koalicioni.“

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.418Z

Nuk dihet kur do të vazhdojë dialogu (Video)

U takuan për herë të fundit më 25 gusht ku edhe u nënshkruan katër marrëveshje: ajo për formimin e Asociacionit të komunave me shumicë serbe, marrëveshja për energjinë, marrëveshja për telekomunikacionin si dhe marrëvesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.191Z

Dihet se nacionalizmi i sëmurë serb orientohet nga Moska

Ballkani është zemra e Evropës e si i tillë nuk duhet të zhgënjejë popujt pavarësisht nga "vrimat" në reforma - diku nga një tranzicion i tejzgjatur e diku nga era e barutit të fundluftës se nacionalizmit tipik ballkanik. Dihet qartazi se nacionalizmi i sëmurë serb orientohet nga Mos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.688Z

Çamët: Të ndryshojë historia, dihet dhe flitet shumë pak për Çamërinë

Share Çamet kërkojnë ndryshime ne tekstet e historisë se Shqipërisë. Instituti për Studimet e Çamërisë, i mbështetur nga studiues dhe historiane, propozon qe ne shkolla nxënësit te mësojnë me shume rreth çështjes çame, kulturës, traditave, letërsisë dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.284Z

Vlore grabitet banka. Nuk dihet shuma e vjedhur

Tre persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur mesditën e sotme një bankë në qendrë të qytetit të Vlorës. Sipas dëshmitarëve grabitësit e moshës nga 25- 30 vjeç kanë hyrë në bankë dhe në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.030Z

Aksidentohet nje person ne Korce-Pogradec nuk dihet identiteti

Foto arkiv PUBLICITET Nje burre ne moshe te thyer sapo u dergua ne repartin reanimativ te urgjences spitalore ne Korce pasi pak minuta me pare ne ora 1715 u perfshi ne nje aksident automobilistikbr br Ngjarja ndodhi ne aksin rrugor Korce - Pogradec prane fshatit Lumalas i thane a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.796Z

Mamurras, gjendet një i vdekur, nuk dihet identiteti

Autori i Lajmit: red.Trupi i pajetë i një njeriu u gjet dje në një pellg uji brenda një fushe sporti në Mamurras. Policia bëri të ditur se, para se të gjendej trupi, efektivët kanë marrë një telefonatë anonime që tregonte edhe vendin ku ndodhej kufoma. Uniformat blu kanë shkuar menj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama