Rezultate te kerkimit per termin: +Dihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.688Z

Çamët: Të ndryshojë historia, dihet dhe flitet shumë pak për Çamërinë

Share Çamet kërkojnë ndryshime ne tekstet e historisë se Shqipërisë. Instituti për Studimet e Çamërisë, i mbështetur nga studiues dhe historiane, propozon qe ne shkolla nxënësit te mësojnë me shume rreth çështjes çame, kulturës, traditave, letërsisë dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.284Z

Vlore grabitet banka. Nuk dihet shuma e vjedhur

Tre persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur mesditën e sotme një bankë në qendrë të qytetit të Vlorës. Sipas dëshmitarëve grabitësit e moshës nga 25- 30 vjeç kanë hyrë në bankë dhe në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.030Z

Aksidentohet nje person ne Korce-Pogradec nuk dihet identiteti

Foto arkiv PUBLICITET Nje burre ne moshe te thyer sapo u dergua ne repartin reanimativ te urgjences spitalore ne Korce pasi pak minuta me pare ne ora 1715 u perfshi ne nje aksident automobilistikbr br Ngjarja ndodhi ne aksin rrugor Korce - Pogradec prane fshatit Lumalas i thane a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.796Z

Mamurras, gjendet një i vdekur, nuk dihet identiteti

Autori i Lajmit: red.Trupi i pajetë i një njeriu u gjet dje në një pellg uji brenda një fushe sporti në Mamurras. Policia bëri të ditur se, para se të gjendej trupi, efektivët kanë marrë një telefonatë anonime që tregonte edhe vendin ku ndodhej kufoma. Uniformat blu kanë shkuar menj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.180Z

Eni Koçi përfundon në spital, nuk dihet arsyeja

Këngëtarja e njohur, Eni Koci ka treguar se gjendja e saj shëndetësore nuk është shumë mirë. Në një postim në Instagram, ajo tregoi se ka bërë një vizitë në Spitalin Amerikan, pa treguar se çfarë ka ndodhur. Eni Koçi ka treguar se po mjekohet, por e fshiu postimin pas pak minutash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.686Z

Ferrari: Alonso? Jeta është e gjatë, nuk i dihet!

Romë - Sinjale pozitive vijnë nga skuteria e Ferrarit për pilotin spanjoll të F1, Fernando Alonson. Simpatinë e tij për dyherë kampionin e botës e shpreh vetë presidenti i makinës së magjishme, Luka Kordero di Montexemolo. Në një intervistë për Sportmediaset, ai shprehet: “E kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.098Z

OBSH: Nuk dihet ende sa i rende eshte gripi

“Ende nuk dihet deri ne cfare pike pandemia e gripit A eshte e rende”. Deklarata eshte bere sot ne Gjeneve nga Michael Ryan, drejtor i Global Alert dhe perfaqesues i Organizates Boterore te Shendetesise. “Rendesia e situates nuk eshte percaktuar ende”, ka pohuar R

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama