Rezultate te kerkimit per termin: +Dihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.505Z

Dihet e ardhmja e Allegrit

Masimiliano Allegri e ka të qartë të ardhmen e tij. Pas paralajmërimit të tij se e ardhmja e tij do të dihet pas ndeshjes me Sienën, tani këtë gjë e kanë mësuar edhe tifozët e Milanit. Allegri do të jetë trajner i skuadr&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.659Z

Bulqizë, plagoset 34 vjeçari, ende nuk dihet autori

Plagosje me armë zjarri është bilanci i ditës së sotme në Bulqizë. Ndërkaq, duke iu referuar të dhënave më të fundit nga policia e cila ka mbërritur menjeherë në vendgjarje, ende nuk dihet kush është autori që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.421Z

Nuk dihet ku do luhet me Andorrën

Ndeshja miqësore kundër Andorrës ende nuk dihet se ku do të luhet. Deri dje ishte njoftuar se takimi do të zhvillohej në stadiumin e Durrësit, por për shkak të punimeve (është vonuar procesi i sistemit të ndriçimit) që ende nuk kanë përfunduar, takimi mund të luhet në Tiranë më 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.449Z

Bllokohet një minator, nuk dihet fati i tij

BULQIZE- Një minator mësohet se ka mbetur i bllokuar në një nga galeritë e minierës së Bulqizës. Për fatin e tij ende nuk dihet asgjë . Sipas të dhënave të parë mësohet se minatori, Bajram Dalipi po punonte në një galeri private, të liçensuar që nuk ka lidhje me galeritë e kompa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.780Z

Dule takon Ramen, nuk dihet qendrimi

Teksa pritet ende vendimi perfundimtar per pozicionimin e PBDNj ne zgjedhjet e 28 qershorit, kryetari i Partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut Vangjel Dule eshte takuar me kreun e Partise Socialiste Edi Rama. Dy kryetaret kane diskutuar koke me koke per me shume se nje ore ne seline e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.827Z

Nuk dihet vendndodhja e Snowden-it

Edward Snowden, ish-punonjësi i CIA-s, i cili ka nxjerrë detaje mbi survejimin top-sekret amerikan të telefonave dhe internetit, është zhdukur nga hoteli i tij në Hong Kong. Sipas mediave ndërkombëtare, 29-vjeçari ka dalë dje nga hoteli ndërsa ende nuk dihet vendndodhja e tij. Më herët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.690Z

Nuk dihet sa po shtohemi!

Për numrin e të lindurve për gjashtëmbëdhjetë muajt e fundit në Komunën e Pejës, janë dy palë të dhëna. Të dhënat e para janë ato zyrtare nga regjistrimi i gjendjes civile dhe një tjetër nga raporti i Spitalit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama