Rezultate te kerkimit per termin: +Dihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.827Z

Nuk dihet vendndodhja e Snowden-it

Edward Snowden, ish-punonjësi i CIA-s, i cili ka nxjerrë detaje mbi survejimin top-sekret amerikan të telefonave dhe internetit, është zhdukur nga hoteli i tij në Hong Kong. Sipas mediave ndërkombëtare, 29-vjeçari ka dalë dje nga hoteli ndërsa ende nuk dihet vendndodhja e tij. Më herët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.690Z

Nuk dihet sa po shtohemi!

Për numrin e të lindurve për gjashtëmbëdhjetë muajt e fundit në Komunën e Pejës, janë dy palë të dhëna. Të dhënat e para janë ato zyrtare nga regjistrimi i gjendjes civile dhe një tjetër nga raporti i Spitalit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.740Z

Qartësi, nuk dihet as kush do jetë trajneri

Ronaldinjo Milan dhe Ronaldinjo, një rinovim që bëhet gjithnjë edhe më i komplikuar. Asi brazilian është shprehur në dilemë për të ardhmen te Milani pas këtij sezoni. “A do të qëndroj? Pyeteni vëllain tim. Por duhet më shumë qartësi, nuk dihet as se kush do të jetë trajner

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.739Z

Durrës, karrotreci aksidentonkalimtarin, s'dihet identiteti

DURRES -  Një aksident është shënuar në orët e mëngjesit të sotëm në afërsi të vendit të quajtur Maminas. Një kalimtar ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është aksidentuar nga një karrotrec.Viktima i përket seksit mashkull rreth 45 vjeç, por nuk dihet ende identiteti i tij. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.147Z

Arrestohet egjiptiani që rrëmbeu peshkarexhën, nuk dihet fati dy shqiptarëve

Marinari egjiptian Adel Mohamed Salam që rrëmbeu peshkarexhën shqiptare "Çelepia 2", së bashku me kapitenin e saj Dhimitër Malja, 54 vjeç dhe marinarin nga Durrësi, Luan Mema, është arrestuar nga autoritetet egjiptiane. Arrestimi i tij është bërë për llogari të Interpol Tiranës. Pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.098Z

Daka Ende nuk dihet kush ka shkuar ne balotazh

Nga Express me 23 nentor 2010 ne ora 1901 Drejtues te KQZ-se kane thene se nuk dihet kush ka shkuar ne balotazh ne Rahovec pasi ende nuk jane numeruar votat me kusht dhe ende nuk eshte marre pergjigjja e AAK-se nga PZAP-i. Sipas kryetares se KQZ-se Valdete Daka neser do te filloje numerimi i vota

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.609Z

Tahiri, Gjokutaj: Dihet vrasësi, i vrari po nuk sekuestrohet pistoleta

Avokati i njohur Genc Gjokutaj i ftuar në 360 Gradë nga Artur Zheji në Ora News, duke folur për çështjen Tahiri, flet në lidhje me mos sekuestrimin e automjetit të ish-ministrit. Gjokutaj: Automjeti nuk është sekuestruar asnjëherë. Vritet një njeri, dihet vrasësi, dihet i vrari dhe nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama